NĂPASTA – Premieră

T. Excelsior - Sala "Ion Lucian", Str. Academiei nr.28 sector 1, Bucuresti, Bucuresti


Detalii eveniment

NĂPASTA – Premieră

de: Ion Luca Caragiale, regia: Andrei și Andreea Grosu

cu: Mihaela Trofimov, Bogdan Nechifor, Alex Popa, Doru Bem

 

„Anca, Dragomir, Gheorghe și Ion nu sunt doar personajele lui Caragiale, ci devin subiecți pentru un experiment uman pe tema adevărului, a conștiinței și a vinei. Năpasta este un spectacol la care participi doar dacă ai curaj.” Andrei și Andreea Grosu

 

Durata spectacolului: 1h 15 min | 14+

Prețuri:

Bilet întreg:

PARTER: R1-R10: 30 lei

BALCON: R1, R2: 24 lei

BALCON: R3, R4: 16 lei

Preț elevi, studenți, pensionari, grup organizat: 16 lei

Ascunde detalii eveniment

Calendar evenimente

Alte evenimente din aceeasi categorie

PRÂSLEA CEL VOINIC ȘI MERELE DE AUR

23 ianuarie - T. Excelsior - Sala Mare

PRINȚESA ȘI BROSCOIUL

23 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

SPĂRGĂTORUL DE NUCI

23 ianuarie - Sala Mare

FATA MORGANA

23 ianuarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

Interzis sub 18 ani

23 ianuarie - Sala Studio Excelsior

FAMILIA FĂRĂ ZAHĂR

23 ianuarie - Centrul de Teatru Educațional Replika

Cuplu' ideal

23 ianuarie - Restaurant Elisabeta

MADAMA BUTTERFLY

24 ianuarie - Sala Mare

Arlecchino și pierdutele iubiri

24 ianuarie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Puricele in ureche

24 ianuarie - Teatrul Elisabeta

INIMA REGINEI MARIA

24 ianuarie - Teatrul de Stat Constanta

APA VIE

24 ianuarie - Sala Teatrul Mic

Divort in ziua nuntii

24 ianuarie - Restaurant Elisabeta

DEMNITATE

24 ianuarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Vrajitorul din Oz

25 ianuarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Interzis sub 18 ani

25 ianuarie - Sala Studio Excelsior

ȚINUTUL DIN MIEZUL VERII

25 ianuarie - Sala Teatrul Mic

Inca nu, dar o sa fie...

25 ianuarie - Teatrul Elisabeta

Aglaja

25 ianuarie - Teatrul Mic - Sala Studio

Hotul de margaritare - Teatrul Stela Popescu

25 ianuarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

NĂPASTA

25 ianuarie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

CEA MAI FRUMOASĂ SOȚIE

25 ianuarie - Teatrul de Stat Constanta

Frumos e in septembrie la Veneția

25 ianuarie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Simbioză

25 ianuarie - Casa de Cultura 'Mihai Ursachi' a Municipiului Iasi

Te cunosc din mahala

25 ianuarie - Restaurant Elisabeta

Ursul păcălit de vulpe

26 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Flautul fermecat

26 ianuarie - Foaier

PUNGUȚA CU DOI BANI

26 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Lampio - Premiera Teatrul Stela Popescu

26 ianuarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Cei trei purcelusi

26 ianuarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Ursul păcălit de vulpe

26 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Și din 10 n-a mai rămas niciunul de Agatha Christie

26 ianuarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Vassa Jeleznova de Maxim Gorki

26 ianuarie - Teatrul Elisabeta

Mozart și Salieri

26 ianuarie - Foaier

FAMILIA JELEZNOV

26 ianuarie - Sala Teatrul Mic

Scrisori de pe front

26 ianuarie - Teatrul Mic - Sala Studio

O NOAPTE FURTUNOASA

26 ianuarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Gin Rummy

26 ianuarie - Teatrul de Stat Constanta

DOAMNA GODOT

26 ianuarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

27 ianuarie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

Fata Babei si Fata Mosneagului

27 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Taramul povestilor

27 ianuarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

FRAM, URSUL POLAR

27 ianuarie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

Și din 10 n-a mai rămas niciunul de Agatha Christie

27 ianuarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

O casnicie linistita

27 ianuarie - Teatrul Elisabeta

Cosi fan tutte

27 ianuarie - Sala Mare

Anul Disparut.200/7

27 ianuarie - Sala Teatrul Mic

Schneider si Schuster

27 ianuarie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

PENSIUNE COMPLETĂ

27 ianuarie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

Infractorii

27 ianuarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

DRAGOSTEA CELOR TREI PORTOCALE - Teatrul Stela Popescu

27 ianuarie - Palatul National al Copiilor

Paliativ

27 ianuarie - Teatrul de Stat Constanta

MICA SIRENA

28 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

TimeAholics

28 ianuarie - Sala Studio Excelsior (Excelsior)

Această Sonia

28 ianuarie - Teatrul Luni de la Green Hours

MOTANUL INCALTAT

29 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Milionul, nepoatele și milionara

29 ianuarie - Teatrul Elisabeta

MISSOURI SKY

29 ianuarie - Sala Studio Excelsior

DOAMNA GODOT

29 ianuarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

PRENUMELE

29 ianuarie - Palatul National al Copiilor

Aventuri in tinutul florilor

30 ianuarie - T. Excelsior - Sala Mare

Fata Babei si Fata Mosneagului

30 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Romeo şi Julieta

30 ianuarie - Sala Mare

OLD LOVE - Suceava

30 ianuarie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Suceava

ÎMPĂRATUL MUȘTELOR

30 ianuarie - T. Excelsior - Sala Mare

BOEING BOEING

30 ianuarie - Teatrul Elisabeta

Crima la Howard Johnsons

30 ianuarie - Restaurant Elisabeta

HOMO LOVE

30 ianuarie - Cinema Pro

Dusty Ride lansează albumul Dawn

30 ianuarie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Vrajitorul din Oz

31 ianuarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

CRAIASA ZAPEZII

31 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Beijing Dance Academy

31 ianuarie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

FAMILIA JELEZNOV

31 ianuarie - Sala Teatrul Mic

Dezbraca-te, vreau sa-ti vorbesc!

31 ianuarie - Teatrul Elisabeta

Romeo si Julieta

31 ianuarie - Teatrul Mic - Sala Studio

Dona Juana

31 ianuarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

Arlecchino și pierdutele iubiri

31 ianuarie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

URMA PASILOR TAI...

31 ianuarie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Sot de vanzare

31 ianuarie - Restaurant Elisabeta

Cei trei purcelusi

1 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

MUZICANȚII DIN BREMEN

1 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Bal mascat

1 februarie - Sala Mare

...Escu

1 februarie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

Capcana pentru un barbat casatorit

1 februarie - Teatrul Elisabeta

AMBASADA IUBIRII

1 februarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

Idolul si Ion Anapoda

1 februarie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

O NOAPTE FURTUNOASA

1 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Fata din curcubeu

1 februarie - Teatrul Luni de la Green Hours

Russian Night cu Tania Popa

1 februarie - Restaurant Elisabeta

LAMPA LUI ALLADIN

2 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Magia copilariei

2 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Incurcatura la nivel inalt

2 februarie - Teatrul Elisabeta

MAGNOLII DE OTEL

2 februarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

DEȘTEPTAREA PRIMĂVERII

2 februarie - Sala Teatrul Mic

Regina Maria - jurnal de razboi

2 februarie - Teatrul mic - Sala Studio

CĂLĂTOAREA ȘI SHAKESPEARE

2 februarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

TimeAholics

2 februarie - Sala Studio Excelsior (Excelsior)

Varsam muzica, sa bem iubire

2 februarie - Restaurant Elisabeta

Ridichea uriașă

3 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

PEȘTIȘORUL DE AUR

3 februarie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

ALBA CA ZAPADA

3 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Vrajitorul din Oz

3 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

ALICE ÎN OGLINDIRIA - PREMIERĂ

3 februarie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

Ridichea uriașă

3 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

MAGNOLII DE OTEL

3 februarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

SPĂRGĂTORUL DE NUCI

3 februarie - Sala Mare

DEȘTEPTAREA PRIMĂVERII

3 februarie - Sala Teatrul Mic

PESCARUSUL

3 februarie - Teatrul mic - Sala Studio

TAROT TALES, un musical de Mircea Tiberian pe texte de Saviana Stănescu

3 februarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

Femeia, eterna poveste - Teatrul Stela Popescu

3 februarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Stă să plouă

3 februarie - Teatrul Luni de la Green Hours

DESPRE TANDREȚE

4 februarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

ELIXIR - Teatrul National Bucuresti

4 februarie - Sala Studio TNB

Rățușca cea urâtă

5 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

DESPRE TANDREȚE

5 februarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

OMUL DE ZAPADA CARE VOIA SA INTALNEASCA SOARELE

6 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

La Traviata

6 februarie - Sala Mare

FATA MORGANA

6 februarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

ÎMPĂRATUL MUȘTELOR

6 februarie - T. Excelsior - Sala Mare

Vecina de deasupra

6 februarie - Restaurant Elisabeta

CRAIASA ZAPEZII

7 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Degetica

7 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Nabucco

7 februarie - Sala Mare

Aglaja

7 februarie - Teatrul Mic - Sala Studio

Pazea ca vine apocalipsa

7 februarie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

FATA MORGANA

7 februarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

FAMILIA FĂRĂ ZAHĂR

7 februarie - Centrul de Teatru Educațional Replika

Schneider si Schuster

7 februarie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

100 batai de inima

7 februarie - Restaurant Elisabeta

PENSIUNE COMPLETĂ

8 februarie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

Puricele in ureche

8 februarie - Teatrul Elisabeta

Fluturii sunt liberi

8 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Serata interbelica Silviu Biris

8 februarie - Restaurant Elisabeta

Ridichea uriașă

9 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Motanul Incaltat

9 februarie - Sala Mare

MUZICANȚII DIN BREMEN

9 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Lampio - Premiera Teatrul Stela Popescu

9 februarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Ridichea uriașă

9 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

INTRIGA

9 februarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Inca nu, dar o sa fie...

9 februarie - Teatrul Elisabeta

BAIADERA

9 februarie - Sala Mare

RENDEZ-VOUS PE LUNA

9 februarie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

MINUNATA LUME NOUĂ

9 februarie - T. Excelsior - Sala Mare

Cainele Gradinarului

9 februarie - Restaurant Elisabeta

RĂȚUȘCA CEA URÎTĂ

10 februarie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

Scufița Roșie

10 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

PRÂSLEA CEL VOINIC ȘI MERELE DE AUR

10 februarie - T. Excelsior - Sala Mare

FRUMOASA ȘI BESTIA

10 februarie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

TOC TOC

10 februarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

MAREȘALII - Teatrul Stela Popescu

10 februarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

La Bohème (Boema)

10 februarie - Sala Mare

FAMILIA JELEZNOV

10 februarie - Sala Teatrul Mic

Scrisori de pe front

10 februarie - Teatrul Mic - Sala Studio

MARGO

10 februarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

Casatorie in trei

10 februarie - Teatrul Principal

Interzis sub 18 ani

10 februarie - Sala Studio Excelsior

Frumos e in septembrie la Veneția

10 februarie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

DAVID DUCHOVNY - IN CONCERT

10 februarie - Sala Palatului

O noapte furtunoasa

11 februarie - Teatrul Principal

Dineu cu Prosti - Ploiesti

12 februarie - CASA DE CULTURĂ A SINDICATELOR Ploiesti

TREI GEMENI VENEȚIENI

12 februarie - Teatrul de Comedie - Sala Radu Beligan

PRÂSLEA CEL VOINIC ȘI MERELE DE AUR

13 februarie - T. Excelsior - Sala Mare

Dezbraca-te, vreau sa-ti vorbesc!

13 februarie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

ÎMPĂRATUL MUȘTELOR

13 februarie - T. Excelsior - Sala Mare

Aventuri in tinutul florilor

14 februarie - T. Excelsior - Sala Mare

Romeo şi Julieta

14 februarie - Sala Mare

APA VIE

14 februarie - Sala Teatrul Mic

AUTORUL E ÎN SALĂ

14 februarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

Dezbraca-te, vreau sa-ti vorbesc!

14 februarie - Teatrul Elisabeta

Fluturii sunt liberi

14 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Artist in Residence | LUIZA ZAN TRIO – Tenderly

14 februarie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Cei trei purcelusi

15 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Nunta lui Figaro

15 februarie - Sala Mare

KARAMAZOVII

15 februarie - Sala Teatrul Mic

PESCARUSUL

15 februarie - Teatrul mic - Sala Studio

D'ale carnavalului

15 februarie - Teatrul Principal

#EmojiPlay

15 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

ARTISTS TALK

15 februarie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Natura – Concert Rona Hartner&Taraful Bucuresti

15 februarie - Restaurant Elisabeta

Ursul păcălit de vulpe

16 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

OMUL DE ZAPADA CARE VOIA SA INTALNEASCA SOARELE

16 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Lampio - Premiera Teatrul Stela Popescu

16 februarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Taramul povestilor

16 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Ursul păcălit de vulpe

16 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

CHAT CHAT CHAT

16 februarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

BOEING BOEING

16 februarie - Teatrul Elisabeta

Turandot

16 februarie - Sala Mare

ȚINUTUL DIN MIEZUL VERII

16 februarie - Sala Teatrul Mic

Te iubesc dar nu pe tine - Piatra Neamt

16 februarie - Cinema Dacia - Piatra Neamt

Romeo si Julieta

16 februarie - Teatrul Mic - Sala Studio

Eu dau banu', eu dau ora exacta!

16 februarie - Teatrul Principal

Idolul si Ion Anapoda

16 februarie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

O NOAPTE FURTUNOASA

16 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

TEO, VIO SI COSTEL - 100% PARERI

16 februarie - Sala Palatului

Crima la cină

16 februarie - Restaurant Elisabeta

Această Sonia

16 februarie - Teatrul Luni de la Green Hours

CAPRA CU TREI IEZI

17 februarie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

CAPRA CU TREI IEZI

17 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Vrajitorul din Oz

17 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

ALBĂ CA ZĂPADA

17 februarie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

DEMNITATE

17 februarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Lacul Lebedelor

17 februarie - Sala Mare

...Escu

17 februarie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

Hotul de margaritare - Teatrul Stela Popescu

17 februarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Interzis sub 18 ani

17 februarie - Sala Studio Excelsior

URMA PASILOR TAI...

18 februarie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Aventuri in tinutul florilor

19 februarie - T. Excelsior - Sala Mare

Un barbat pentru SARA - Ploiesti

19 februarie - CASA DE CULTURĂ A SINDICATELOR Ploiesti

THE HISTORY BOYS. POVEȘTI CU PARFUM DE LICEU

19 februarie - T. Excelsior - Sala Mare

PRÂSLEA CEL VOINIC ȘI MERELE DE AUR

20 februarie - T. Excelsior - Sala Mare

Carmen

20 februarie - Sala Mare

Boeing Boeing - Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea - Teatrul Elisabeta

20 februarie - Casa de Cultură a Sindicatelor Oradea

FAPTE BUNE

20 februarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

MAREA RUȘINE

20 februarie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Fata din curcubeu

20 februarie - Teatrul Luni de la Green Hours

Boeing Boeing - Teatrul National Timisoara - Teatrul Elisabeta

21 februarie - Teatrul National Timisoara

Our Ladies of Perpetual Succour

21 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Schneider si Schuster

21 februarie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Degetica

22 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

MISSOURI SKY

22 februarie - Sala Studio Excelsior

Otello

22 februarie - Sala Mare

ȚINUTUL DIN MIEZUL VERII

22 februarie - Sala Teatrul Mic

HOȚUL PERFECT ȘI PUTEREA DRAGOSTEI

22 februarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

FAMILIA FĂRĂ ZAHĂR

22 februarie - Centrul de Teatru Educațional Replika

NĂPASTA

22 februarie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Jazz On! Concert Adrian Nour

22 februarie - Restaurant Elisabeta

MICA SIRENA

23 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Casa pisicii

23 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Și din 10 n-a mai rămas niciunul de Agatha Christie

23 februarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Frumoasa din pădurea adormită

23 februarie - Sala Mare

Regina Maria - jurnal de razboi

23 februarie - Teatrul mic - Sala Studio

PENSIUNE COMPLETĂ

23 februarie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

Eu dau banu', eu dau ora exacta!

23 februarie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

Thomas Sawyer

23 februarie - T. Excelsior - Sala Mare

Ursul păcălit de vulpe

24 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

PUNGUȚA CU DOI BANI

24 februarie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

TIGRISORUL PETRE

24 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

PETRICĂ ȘI LUPUL - PREMIERĂ

24 februarie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

Ursul păcălit de vulpe

24 februarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Și din 10 n-a mai rămas niciunul de Agatha Christie

24 februarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Las' că ştim noi!

24 februarie - Teatrul Elisabeta

L'Elisir d'Amore

24 februarie - Sala Mare

FAMILIA JELEZNOV

24 februarie - Sala Teatrul Mic

Romeo si Julieta

24 februarie - Teatrul Mic - Sala Studio

DRAGOSTEA CELOR TREI PORTOCALE - Teatrul Stela Popescu

24 februarie - Palatul National al Copiilor

Viața plicticoasă și preaplină a visătorului François

24 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Stă să plouă

24 februarie - Teatrul Luni de la Green Hours

Frumos e in septembrie la Veneția

25 februarie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

MISSOURI SKY

26 februarie - Sala Studio Excelsior

GAITELE - BOTOSANI

26 februarie - Casa de Cultură a Sindicatelor Botosani

Visul unei nopti de vara

26 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

MAGNOLII DE OTEL

26 februarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Această Sonia

26 februarie - Teatrul Luni de la Green Hours

Bambi

27 februarie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Maitreyi - Buzau

27 februarie - Casa de Cultura a Sindicatelor Buzau

Thomas Sawyer

27 februarie - T. Excelsior - Sala Mare

TREI GEMENI VENEȚIENI

28 februarie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

AMBASADA IUBIRII

28 februarie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

Arlecchino și pierdutele iubiri

28 februarie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Artist in Residence | PETRICĂ ANDREI TRIO - “JOY OF LIFE”

28 februarie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Horatiu Malaele - Editie speciala

28 februarie - Cinema Pro

RENDEZ-VOUS PE LUNA

1 martie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

PESCARUSUL

1 martie - Teatrul mic - Sala Studio

PREMIERA | Iubito, iti raman dator!

2 martie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

TOC TOC

3 martie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Eu dau banu', eu dau ora exacta!

3 martie - Teatrul Principal

DEMNITATE - Cluj-Napoca

4 martie - Casa de Cultura a Studentilor Cluj-Napoca

ACTRITELE - Teatrul National Bucuresti

4 martie - Sala Studio TNB

Lacul Lebedelor

6 martie - Sala Mare

MAGNOLII DE OTEL - Constanta

6 martie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

La Traviata

8 martie - Sala Mare

Iubito, iti raman dator!

8 martie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

BAIADERA

9 martie - Sala Mare

Acesti romani fantastici

10 martie - Sala Rapsodia

Turandot

10 martie - Sala Mare

O noapte furtunoasa

11 martie - Teatrul Principal

DINEU CU PROSTI - Buzau

12 martie - Casa de Cultura a Sindicatelor Buzau

Romeo şi Julieta

13 martie - Sala Mare

Nabucco

15 martie - Sala Mare

...Escu

15 martie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

Și din 10 n-a mai rămas niciunul de Agatha Christie

16 martie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Faust

16 martie - Sala Mare

Și din 10 n-a mai rămas niciunul de Agatha Christie

17 martie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Frumoasa din pădurea adormită

17 martie - Sala Mare

TREI GEMENI VENEȚIENI

17 martie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

SATRA - Noi Tiganii

17 martie - Sala Palatului

MAGNOLII DE OTEL - Brasov

18 martie - Teatrul Sică Alexandrescu

ALL INCLUSIVE - BOTOSANI

19 martie - Casa de Cultură a Sindicatelor Botosani

ALL INCLUSIVE - SUCEAVA

20 martie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Suceava

Cavalleria Rusticana - Pagliacci

21 martie - Sala Mare

Artist in Residence | M.A.P. MEZQUIDA-AURIGNAC-PRATS

21 martie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Don Quijote

22 martie - Sala Mare

PENSIUNE COMPLETĂ

22 martie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

Otello

23 martie - Sala Mare

...Escu

23 martie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

Și din 10 n-a mai rămas niciunul de Agatha Christie - Constanta

25 martie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

ALL INCLUSIVE - Teatrul National Bucuresti

25 martie - Sala Mare TNB

SECRETUL FERICIRII - Bucuresti

27 martie - Palatul National al Copiilor

RENDEZ-VOUS PE LUNA

29 martie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

MAGNOLII DE OTEL

30 martie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Tosca - Premieră

30 martie - Sala Mare

Tosca - Premieră

31 martie - Sala Mare

MAGNOLII DE OTEL - Brasov

1 aprilie - Teatrul Sică Alexandrescu

Acesti romani fantastici

6 aprilie - Sala Rapsodia

NELU VLAD si formatia AZUR

21 aprilie - Sala Palatului