NĂPASTA – Premieră

T. Excelsior - Sala "Ion Lucian", Str. Academiei nr.28 sector 1, Bucuresti, Bucuresti


Detalii eveniment

NĂPASTA – Premieră

de: Ion Luca Caragiale, regia: Andrei și Andreea Grosu

cu: Mihaela Trofimov, Bogdan Nechifor, Alex Popa, Doru Bem

 

„Anca, Dragomir, Gheorghe și Ion nu sunt doar personajele lui Caragiale, ci devin subiecți pentru un experiment uman pe tema adevărului, a conștiinței și a vinei. Năpasta este un spectacol la care participi doar dacă ai curaj.” Andrei și Andreea Grosu

 

Durata spectacolului: 1h 15 min | 14+

Prețuri:

Bilet întreg:

PARTER: R1-R10: 30 lei

BALCON: R1, R2: 24 lei

BALCON: R3, R4: 16 lei

Preț elevi, studenți, pensionari, grup organizat: 16 lei

Ascunde detalii eveniment

Calendar evenimente

Alte evenimente din aceeasi categorie

Și din 10 n-a mai rămas niciunul de Agatha Christie - Constanta

25 martie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

MAREA RUȘINE

25 martie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

ALL INCLUSIVE - Teatrul National Bucuresti

25 martie - Sala Mare TNB

GAITELE - Ploiesti

25 martie - CASA DE CULTURĂ A SINDICATELOR Ploiesti

Eu te cred,da'...tu ma minti!

25 martie - Palatul National al Copiilor

Am iubit, am purtat, am pierdut

25 martie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

PRÂSLEA CEL VOINIC ȘI MERELE DE AUR

26 martie - T. Excelsior - Sala Mare

PINOCCHIO

26 martie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Visul unei nopti de vara

26 martie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Florin Piersic jr. - Freak show

26 martie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Iubito, iti raman dator! - Constanta

26 martie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

OMUL DE ZAPADA CARE VOIA SA INTALNEASCA SOARELE

27 martie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

MAGNOLII DE OTEL - Constanta

27 martie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

PESCARUSUL

27 martie - Teatrul Mic - Sala Studio GABROVENI

DESPRE TANDREȚE

27 martie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

Turandot-Premieră oficială

27 martie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

SECRETUL FERICIRII - Bucuresti

27 martie - Palatul National al Copiilor

Horatiu Malaele - Editie speciala

27 martie - Cinema Pro

Degetica

28 martie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

PRINȚESA ȘI BROSCOIUL

28 martie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

LEGATURI PRIMEJDIOASE

28 martie - Teatrul Mic

FATA MORGANA

28 martie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

URMA PASILOR TAI...

28 martie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

MINUNATA LUME NOUĂ

28 martie - T. Excelsior - Sala Mare

CONCERT SIMFONIC EXTRAORDINAR

28 martie - Sala Patria - BRASOV

Puricele in ureche

28 martie - Teatrul Elisabeta

Gaitele

28 martie - Teatrul Principal

Jazz prin Bucuresti - Concert Aurelian Temisan

28 martie - Restaurant Elisabeta

Cei trei purcelusi

29 martie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Rățușca cea urâtă

29 martie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

MARTIRI

29 martie - Sala Teatrul Mic

RENDEZ-VOUS PE LUNA

29 martie - Sala Rapsodia

FATA MORGANA

29 martie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

BOEING BOEING

29 martie - Teatrul Elisabeta

Fluturii sunt liberi

29 martie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

CHAT CHAT CHAT

29 martie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Muzica in primavara

29 martie - Restaurant Elisabeta

Ridichea uriașă

30 martie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

PUNGUȚA CU DOI BANI

30 martie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Ridichea uriașă

30 martie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

MISSOURI SKY

30 martie - Sala Studio Excelsior

MAGNOLII DE OTEL

30 martie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Tosca - Premieră

30 martie - Sala Mare

FATA MORGANA

30 martie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

TREI GEMENI VENEȚIENI

30 martie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

Scrisori de pe front

30 martie - Teatrul Mic - Sala Studio GABROVENI

Fluturii sunt liberi

30 martie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

CEA MAI FRUMOASĂ SOȚIE

30 martie - Teatrul de Stat Constanta

Gourmet Show cu Chef Alex Cirtu

30 martie - Restaurant Elisabeta

CENUȘĂREASA

31 martie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

CAPRA CU TREI IEZI

31 martie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Degetica

31 martie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

UN PEDAGOG DE ȘCOALĂ NOUĂ

31 martie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

MAGNOLII DE OTEL

31 martie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Dezbraca-te, vreau sa-ti vorbesc!

31 martie - Teatrul Elisabeta

Tosca - Premieră

31 martie - Sala Mare

KARAMAZOVII

31 martie - Sala Teatrul Mic

HOȚUL PERFECT ȘI PUTEREA DRAGOSTEI

31 martie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

NĂPASTA

31 martie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

POVESTE DIN PATRIA NOASTRĂ

31 martie - Teatrul Mic - Sala Studio GABROVENI

Gaitele

31 martie - Teatrul Principal

MICA SIRENA

1 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Femeia, eterna poveste - Teatrul Stela Popescu

1 aprilie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

MAGNOLII DE OTEL - Brasov

1 aprilie - Teatrul Sică Alexandrescu

THE HISTORY BOYS. POVEȘTI CU PARFUM DE LICEU

1 aprilie - T. Excelsior - Sala Mare

Rățușca cea urâtă

2 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

TimeAholics

2 aprilie - Sala Studio Excelsior (Excelsior)

MAGNOLII DE OTEL

2 aprilie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Aventuri in tinutul florilor

3 aprilie - T. Excelsior - Sala Mare

Rățușca cea urâtă

3 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Lacul Lebedelor

3 aprilie - Sala Mare

Milionul, nepoatele și milionara

3 aprilie - Teatrul Elisabeta

PESCARUSUL

3 aprilie - Teatrul mic - Sala Studio

Arlecchino și pierdutele iubiri

3 aprilie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Degetica

4 aprilie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

CAPRA CU TREI IEZI

4 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Vrajitorul din Oz

4 aprilie - Sala Maximilian

Aida

4 aprilie - Sala Mare

MAZURKA

4 aprilie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

TREI GEMENI VENEȚIENI

4 aprilie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

SPOVEDANIA UNEI VIDEOCHATISTE

4 aprilie - Casa de Cultura 'Mihai Ursachi' a Municipiului Iasi

Turandot

4 aprilie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Artist in Residence | BLUE NOISE | PORTRAIT

4 aprilie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Vecina de deasupra

4 aprilie - Restaurant Elisabeta

Cei trei purcelusi

5 aprilie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

EU, OBLIO

5 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

LEGATURI PRIMEJDIOASE

5 aprilie - Teatrul Mic

Boeing Boeing - Teatrul Elisabeta - Casa de cultura a Sindicatelor PLOIESTI

5 aprilie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

Hotul de margaritare - Teatrul Stela Popescu

5 aprilie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

MAZURKA

5 aprilie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

PENSIUNE COMPLETĂ

5 aprilie - Sala Rapsodia

Fluturii sunt liberi

5 aprilie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Ridichea uriașă

6 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Revolta Povestilor - Teatrul Stela Popescu

6 aprilie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Scufița roșie

6 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Ateliere de jocuri teatrale și construcție de marionete

6 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Atelier

Ridichea uriașă

6 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Vassa Jeleznova de Maxim Gorki

6 aprilie - Teatrul Elisabeta

TOSCA

6 aprilie - Sala Mare

FAMILIA JELEZNOV

6 aprilie - Sala Teatrul Mic

Acesti romani fantastici

6 aprilie - Sala Rapsodia

Regina Maria - jurnal de razboi

6 aprilie - Teatrul Mic - Sala Studio GABROVENI

O NOAPTE FURTUNOASA

6 aprilie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

PEȘTIȘORUL DE AUR

7 aprilie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

Vrajitorul din Oz

7 aprilie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Cei trei purcelusi

7 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

ALICE ÎN OGLINDIRIA

7 aprilie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

MAREȘALII - Teatrul Stela Popescu

7 aprilie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Incurcatura la nivel inalt

7 aprilie - Teatrul Elisabeta

Carmen

7 aprilie - Sala Mare

KARAMAZOVII

7 aprilie - Sala Teatrul Mic

POVESTE DIN PATRIA NOASTRĂ

7 aprilie - Teatrul mic - Sala Studio

Am iubit, am purtat, am pierdut

7 aprilie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Casa pisicii

8 aprilie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Fata Babei si Fata Mosneagului

8 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Iubito, iti raman dator!-Brasov

8 aprilie - Centrul Cultural Reduta

Arlecchino și pierdutele iubiri

8 aprilie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

PRÂSLEA CEL VOINIC ȘI MERELE DE AUR

9 aprilie - T. Excelsior - Sala Mare

EU, OBLIO

9 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

PRÂSLEA CEL VOINIC ȘI MERELE DE AUR

10 aprilie - T. Excelsior - Sala Mare

Apolodor

10 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

La Traviata

10 aprilie - Sala Mare

Cerere în căsătorie, A.P. Cehov

10 aprilie - Teatrul mic - Sala Studio

Idolul si Ion Anapoda

10 aprilie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

ÎMPĂRATUL MUȘTELOR

10 aprilie - T. Excelsior - Sala Mare

Capcana pentru un barbat casatorit

10 aprilie - Teatrul Elisabeta

Cuplu' ideal

10 aprilie - Restaurant Elisabeta

Magia copilariei

11 aprilie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Apolodor

11 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Magia copilariei

11 aprilie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

MADAMA BUTTERFLY

11 aprilie - Sala Mare

ȚINUTUL DIN MIEZUL VERII

11 aprilie - Sala Teatrul Mic

BOEING BOEING

11 aprilie - Teatrul Elisabeta

Romeo si Julieta

11 aprilie - Teatrul mic - Sala Studio

#EmojiPlay

11 aprilie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

APĂRAREA UNUI CETĂȚEAN

11 aprilie - Casa de Cultura 'Mihai Ursachi' a Municipiului Iasi

Sot de vanzare

11 aprilie - Restaurant Elisabeta

PRÂSLEA CEL VOINIC ȘI MERELE DE AUR

12 aprilie - T. Excelsior - Sala Mare

EU, OBLIO

12 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Nabucco

12 aprilie - Sala Mare

INFRACTORII

12 aprilie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

POVESTE DIN PATRIA NOASTRĂ

12 aprilie - Teatrul mic - Sala Studio

PENSIUNE COMPLETĂ

12 aprilie - Sala Rapsodia

Fluturii sunt liberi

12 aprilie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Dezbraca-te, vreau sa-ti vorbesc!

12 aprilie - Teatrul Elisabeta

ZOLI TOTH - HOME ALONE

12 aprilie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Cainele Gradinarului

12 aprilie - Restaurant Elisabeta

Ridichea uriașă

13 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Lampio - Premiera Teatrul Stela Popescu

13 aprilie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

MICA SIRENA

13 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Ridichea uriașă

13 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Frumoasa din pădurea adormită

13 aprilie - Sala Mare

MARTIRI

13 aprilie - Sala Teatrul Mic

Acesti romani fantastici

13 aprilie - Sala Maximilian

Inca nu, dar o sa fie...

13 aprilie - Teatrul Elisabeta

Eu dau banu', eu dau ora exacta!

13 aprilie - Teatrul Principal

Femeia, eterna poveste - Teatrul Stela Popescu

13 aprilie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Crima la cină

13 aprilie - Restaurant Elisabeta

POVESTEA CELOR TREI PURCELUSI

14 aprilie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

Aventuri in tinutul florilor

14 aprilie - T. Excelsior - Sala Mare

TIGRISORUL PETRE

14 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Ateliere de jocuri teatrale și construcție de marionete

14 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Atelier

MOTANUL INCALTAT

14 aprilie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

Lucruri pe care le stiu ca fiind adevarate

14 aprilie - Restaurant Elisabeta

Coaste din viata lui Adam

14 aprilie - Teatrul Elisabeta

TOSCA

14 aprilie - Sala Mare

Viața și moartea lui Richard al II-lea

14 aprilie - Sala Teatrul Mic

PLASTIC

14 aprilie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Folk de Colectie la Ploiesti

14 aprilie - CASA DE CULTURĂ A SINDICATELOR Ploiesti

RENDEZ-VOUS PE LUNA

14 aprilie - Sala Rapsodia

DRAGOSTEA CELOR TREI PORTOCALE - Teatrul Stela Popescu

14 aprilie - Palatul National al Copiilor

MISSOURI SKY

14 aprilie - Sala Studio Excelsior

PRÂSLEA CEL VOINIC ȘI MERELE DE AUR

15 aprilie - T. Excelsior - Sala Mare

PRÂSLEA CEL VOINIC ȘI MERELE DE AUR

15 aprilie - T. Excelsior - Sala Mare

FATA MORGANA

15 aprilie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

URMA PASILOR TAI...

15 aprilie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

DEMNITATE - Iasi

15 aprilie - Teatrul Național 'Vasile Alecsandri' Iași

CAZACII RUSIEI

15 aprilie - Sala Palatului

Degetica

16 aprilie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

D'ale carnavalului - Ploiesti

16 aprilie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

FATA MORGANA

16 aprilie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

ÎMPĂRATUL MUȘTELOR

16 aprilie - T. Excelsior - Sala Mare

Vrajitorul din Oz

17 aprilie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Bal mascat

17 aprilie - Sala Mare

LEGATURI PRIMEJDIOASE

17 aprilie - Teatrul Mic

DEMNITATE - Galati

17 aprilie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Galati

MINUNATA LUME NOUĂ

17 aprilie - T. Excelsior - Sala Mare

Placido Domingo Jr. & Friends

17 aprilie - Sala Palatului

PRÂSLEA CEL VOINIC ȘI MERELE DE AUR

18 aprilie - T. Excelsior - Sala Mare

Nunta lui Figaro

18 aprilie - Sala Mare

Casatorie in trei

18 aprilie - Teatrul Principal

CĂLĂTOAREA ȘI SHAKESPEARE

18 aprilie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

Un angajat, doi patroni

18 aprilie - Teatrul Elisabeta

Thomas Sawyer

18 aprilie - T. Excelsior - Sala Mare

Artist in Residence | JOHN BETSCH QUARTET

18 aprilie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Nevasta mea e Șuvaneză

18 aprilie - Restaurant Elisabeta

L'Elisir d'Amore

19 aprilie - Sala Mare

MARTIRI

19 aprilie - Sala Teatrul Mic

...Escu

19 aprilie - Sala Rapsodia

TOC TOC

19 aprilie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Revolta Povestilor - Teatrul Stela Popescu

20 aprilie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Taramul povestilor

20 aprilie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

MOTANUL INCALTAT

20 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Ateliere de jocuri teatrale și construcție de marionete

20 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Atelier

O casnicie linistita

20 aprilie - Teatrul Elisabeta

Iubito, iti raman dator!

20 aprilie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Don Carlo

20 aprilie - Sala Mare

FAMILIA JELEZNOV

20 aprilie - Sala Teatrul Mic

Casatorie in trei

20 aprilie - Sala Maximilian

Cerere în căsătorie, A.P. Cehov

20 aprilie - Teatrul mic - Sala Studio

Am iubit, am purtat, am pierdut

20 aprilie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Interzis sub 18 ani

20 aprilie - Sala Studio Excelsior

Te cunosc din mahala

20 aprilie - Restaurant Elisabeta

Cerere în căsătorie, A.P. Cehov

20 aprilie - Teatrul mic - Sala Studio

Ursul păcălit de vulpe

21 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

CAPRA CU TREI IEZI

21 aprilie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

Zana Zorilor

21 aprilie - T. Excelsior - Sala Mare

CAPRA CU TREI IEZI

21 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

FRUMOASA ȘI BESTIA

21 aprilie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

Ursul păcălit de vulpe

21 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Las' că ştim noi!

21 aprilie - Teatrul Elisabeta

BAIADERA

21 aprilie - Sala Mare

ȚINUTUL DIN MIEZUL VERII

21 aprilie - Sala Teatrul Mic

Hotul de margaritare - Teatrul Stela Popescu

21 aprilie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

DOAMNA GODOT

21 aprilie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

TREI GEMENI VENEȚIENI

21 aprilie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

Turandot

21 aprilie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

NELU VLAD si formatia AZUR

21 aprilie - Sala Palatului

Frumos e in septembrie la Veneția

21 aprilie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

DEMNITATE

22 aprilie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Scufița roșie

23 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

MAREA RUȘINE

23 aprilie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Cenusareasa

24 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

LEGATURI PRIMEJDIOASE

24 aprilie - Teatrul Mic

D'ale carnavalului

24 aprilie - Teatrul Principal

PESCARUSUL

24 aprilie - Teatrul mic - Sala Studio

LAMPA LUI ALLADIN

25 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Bambi

25 aprilie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Cavalleria Rusticana - Pagliacci

25 aprilie - Sala Mare

CAPRA CU TREI IEZI

26 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

ALBA CA ZAPADA

27 aprilie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

BOEING BOEING

4 mai - Teatrul Elisabeta

TOSCA

4 mai - Sala Mare

Lampio - Premiera Teatrul Stela Popescu

5 mai - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Tango. Radio and Juliet

5 mai - Sala Mare

Secretul fericirii - Iasi

6 mai - Teatrul National "Vasile Alecsandri"

La Traviata

8 mai - Sala Mare

Zaraza

9 mai - Sala Maximilian

Otello

10 mai - Sala Mare

Revolta Povestilor - Teatrul Stela Popescu

11 mai - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

MAGNOLII DE OTEL

11 mai - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

MADAMA BUTTERFLY

11 mai - Sala Mare

Boeing Boeing - Casa de Cultura a Studentilor Cluj - Teatrul Elisabeta

12 mai - Casa de Cultura a Studentilor Cluj Napoca

D'ale carnavalului - Buzau

13 mai - Sala Maximilian

MAGNOLII DE OTEL - Oradea

14 mai - Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea

Iubito, iti raman dator! - Buzau

16 mai - Casa de Cultura a Sindicatelor Buzau

Edvin Marton - The RockSymphony

16 mai - Sala Palatului

TOC TOC

17 mai - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

INTRIGA

19 mai - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Iubito, iti raman dator! - Galati

22 mai - Casa de Cultura a Sindicatelor - Galati

Don Carlo

23 mai - Sala Mare

Green Hours JAZZ Fest - 11 - Ziua 1

23 mai - Gradina Green Hours

O noapte furtunoasa - Ploiesti

23 mai - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

Artist in Residence | Punkt. Vrt. Plastik

23 mai - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Green Hours JAZZ Fest - 11 - Ziua 2

24 mai - Gradina Green Hours

Carmen

25 mai - Sala Mare

Green Hours JAZZ Fest - 11 - Ziua 3

25 mai - Gradina Green Hours

Iubito, iti raman dator! - Iasi

25 mai - Casa de Cultura a Studentilor - Iasi

Nunta lui Figaro

26 mai - Sala Mare

Green Hours JAZZ Fest - 11 - Ziua 4

26 mai - Gradina Green Hours

INTRIGA - Cluj-Napoca

28 mai - Casa de Cultura a Studentilor Cluj-Napoca

TOSCA

29 mai - Sala Mare

Lacul Lebedelor

30 mai - Sala Mare

Aida

31 mai - Sala Mare

Revolta Povestilor - Teatrul Stela Popescu

1 iunie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Revolta Povestilor - Teatrul Stela Popescu

7 iunie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Lampio - Premiera Teatrul Stela Popescu

8 iunie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica