NĂPASTA – Premieră

T. Excelsior - Sala "Ion Lucian", Str. Academiei nr.28 sector 1, Bucuresti, Bucuresti

24 noiembrie 19:00
25 noiembrie 19:00


Detalii eveniment
Ascunde detalii eveniment

Calendar evenimente

Alte evenimente din aceeasi categorie

Rățușca cea urâtă

19 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

URMA PASILOR TAI...

19 noiembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

CAFENEAUA

19 noiembrie - Sala Mare TNB

Fluierarul, scoica și peștele

20 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

FAMILIA JELEZNOV

20 noiembrie - Sala Teatrul Mic

MISSOURI SKY

20 noiembrie - Sala Studio Excelsior

Fluierarul, scoica și peștele

21 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Fluierarul, scoica și peștele

21 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

La Traviata

21 noiembrie - Sala Mare

BOEING BOEING

21 noiembrie - Teatrul Elisabeta

NĂPASTA - Avanpremieră

21 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

LACUL LEBEDELOR - IASI

21 noiembrie - Teatrul National "Vasile Alecsandri"

Sot de vanzare

21 noiembrie - Restaurant Elisabeta

Bambi

22 noiembrie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Vrăjitorul din Oz

22 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Crud

22 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Nunta lui Figaro

22 noiembrie - Sala Mare

Arlecchino și pierdutele iubiri

22 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Dezbraca-te, vreau sa-ti vorbesc!

22 noiembrie - Teatrul Elisabeta

Alessandro Rossi Group (Italia)--‐ „Emancipation”

22 noiembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

INTRIGA

22 noiembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

VISUL UNEI NOPTI DE VARA

22 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Vrajitorul din Oz

23 noiembrie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Aventurile lui Gulliver

23 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Schneider si Schuster

23 noiembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Regele moare

23 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

...Escu

23 noiembrie - Sala Teatrul Mic

Fata Morgana de Dumitru Solomon, direcția de scenă Victor Ioan Frunză

23 noiembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

O NOAPTE FURTUNOASA

23 noiembrie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Inca nu, dar o sa fie...

23 noiembrie - Teatrul Elisabeta

CEA MAI FRUMOASĂ SOȚIE

23 noiembrie - Teatrul de Stat Constanta

Jocul timpului

23 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Jazz prin Bucuresti - Concert Aurelian Temisan

23 noiembrie - Restaurant Elisabeta

Cine vrea sa mearga la Polul Nord

24 noiembrie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

MICUL PRINȚ - Teatrul Stela Popescu

24 noiembrie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Scufița Roșie

24 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Atelier de jocuri teatrale și construcție de marionete

24 noiembrie - Muzeul Național de Artă Contemporană

Dezbraca-te, vreau sa-ti vorbesc!

24 noiembrie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

Fata Morgana de Dumitru Solomon, direcția de scenă Victor Ioan Frunză

24 noiembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

O casnicie linistita

24 noiembrie - Teatrul Elisabeta

Adunarea pasarilor

24 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Aglaja

24 noiembrie - Teatrul Mic - Sala Studio

PENSIUNE COMPLETĂ

24 noiembrie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

Gin Rummy

24 noiembrie - Teatrul de Stat Constanta

Povestea unei păpuși

24 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

FAPTE BUNE

24 noiembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

Natura – Concert Rona Hartner&Taraful Bucuresti

24 noiembrie - Restaurant Elisabeta

O POVESTE JAPONEZĂ

25 noiembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

PRÂSLEA CEL VOINIC ȘI MERELE DE AUR

25 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

OMUL DE ZAPADA CARE VOIA SA INTALNEASCA SOARELE

25 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

A mano

25 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Atelier de jocuri teatrale și construcție de marionete

25 noiembrie - Muzeul Național de Artă Contemporană

UN PEDAGOG DE ȘCOALĂ NOUĂ

25 noiembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

MAREȘALII - Teatrul Stela Popescu

25 noiembrie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

E vremea sa ne intalnim

25 noiembrie - Sala Maximilian

Carmen

25 noiembrie - Sala Mare

Viața și moartea lui Richard al II-lea

25 noiembrie - Sala Teatrul Mic

Idolul si Ion Anapoda

25 noiembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

NĂPASTA – Premieră

25 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Testosteron

25 noiembrie - Teatrul de Stat Constanta

A mano

25 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

FAPTE BUNE

25 noiembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

Calul de aur

25 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

EU, OBLIO

26 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Text shop – one man show performance Gigi Căciuleanu

26 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

The History Boys

26 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

Amanta

26 noiembrie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

Casatorie in trei

26 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Tulcea

PRENUMELE - Iasi

26 noiembrie - Teatrul National "Vasile Alecsandri"

ELIXIR - Teatrul National Bucuresti

26 noiembrie - Sala Studio TNB

ACTRITELE - Teatrul National Bucuresti

26 noiembrie - Sala Mare TNB

Frida, alas para volar

26 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

PRÂSLEA CEL VOINIC ȘI MERELE DE AUR

27 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

Scufița roșie

27 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

O poveste japoneză

27 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Recital extraordinar Horia Mihail | Gabriel Croitoru

27 noiembrie - Sala Patria - BRASOV

ÎMPĂRATUL MUȘTELOR

27 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

Casatorie in trei

27 noiembrie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

Migraaaanți

27 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

LOST IN THE STARS

27 noiembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Peter Pan

28 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Pantofii roșii

28 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Las' că ştim noi! - Constanta

28 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

Scrisori de pe front

28 noiembrie - Teatrul Mic - Sala Studio

MINUNATA LUME NOUĂ

28 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

O noapte furtunoasa

28 noiembrie - Sala Maximilian

Fa-mi loc! - Bucuresti

28 noiembrie - Palatul National al Copiilor

Magia copilariei

29 noiembrie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Autorul e în sală

29 noiembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

OEDIPE

29 noiembrie - Sala Mare

ȚINUTUL DIN MIEZUL VERII

29 noiembrie - Sala Teatrul Mic

Fata Morgana de Dumitru Solomon, direcția de scenă Victor Ioan Frunză

29 noiembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

Incurcatura la nivel inalt

29 noiembrie - Teatrul Elisabeta

Horaţiu Mălăele - Ediţie specială (BUZĂU)

29 noiembrie - Sala Consiliului Județean Buzău

Sarut, femeie, mana ta! - Ion Suruceanu

29 noiembrie - Palatul National al Copiilor

Despre tandrețe

30 noiembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

FAMILIA FĂRĂ ZAHĂR

30 noiembrie - Sala Teatrul Mic

Puricele in ureche

30 noiembrie - Teatrul Elisabeta

Serata interbelica Silviu Biris

30 noiembrie - Restaurant Elisabeta

MUZICANȚII DIN BREMEN

1 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

DEMNITATE

1 decembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

OEDIPE

1 decembrie - Sala Mare

...Escu

1 decembrie - Sala Teatrul Mic

Scrisori de pe front

1 decembrie - Teatrul Mic - Sala Studio

MOTANUL INCALTAT

2 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Apolodor | după Gellu Naum

2 decembrie - Green Hours jazz-cafe

Apolodor | după Gellu Naum

2 decembrie - Green Hours jazz-cafe

DEMNITATE

2 decembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Anul Disparut.200/7

2 decembrie - Sala Teatrul Mic

MARGO de Alina Suărășan, regia Alexandru Maftei

2 decembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

Adevarata poveste a celor trei purcelusi

3 decembrie - Teatrul Principal

FUEGO - COLINDATOR LA PORTILE CERULUI!

3 decembrie - Sala Mare TNB

ALL INCLUSIVE - BUZAU

3 decembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Buzau

AMANTA

3 decembrie - Cinema Pro

ALL INCLUSIVE - BRASOV

4 decembrie - Teatrul Sică Alexandrescu Brasov

Puricele in ureche

4 decembrie - Teatrul Elisabeta

Romeo si Julieta

4 decembrie - Teatrul Mic - Sala Studio

Horaţiu Mălăele - Ediţie specială (ARAD)

4 decembrie - Filarmonica de Stat Arad

Lacul Lebedelor

5 decembrie - Sala Mare

DEȘTEPTAREA PRIMĂVERII

5 decembrie - Sala Teatrul Mic

Muzică fără anotimp

5 decembrie - Teatrul Elisabeta

PESCARUSUL

5 decembrie - Teatrul mic - Sala Studio

DEȘTEPTAREA PRIMĂVERII

6 decembrie - Sala Teatrul Mic

Povesti de iarna

6 decembrie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

Nimeni nu-i perfect

6 decembrie - Teatrul Elisabeta

TOC TOC

6 decembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Don Carlo

7 decembrie - Sala Mare

Boeing Boeing - Constanta

7 decembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

Casatorie in trei

7 decembrie - Sala Maximilian

Schneider si Schuster

7 decembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

CHAT CHAT CHAT

7 decembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

BUCHAREST GAMING WEEK

8 decembrie - ROMEXPO, Pavilion B2

BUCHAREST GAMING WEEK

8 decembrie - ROMEXPO, Pavilion B2

MOTANUL INCALTAT

8 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Și din 10 n-a mai rămas niciunul de Agatha Christie

8 decembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Dezbraca-te, vreau sa-ti vorbesc!

8 decembrie - Teatrul Elisabeta

EVGHENI ONEGHIN

8 decembrie - Sala Mare

FAMILIA FĂRĂ ZAHĂR

8 decembrie - Sala Teatrul Mic

Fata Morgana de Dumitru Solomon, direcția de scenă Victor Ioan Frunză

8 decembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

Te cunosc din mahala

8 decembrie - Restaurant Elisabeta

BUCHAREST GAMING WEEK

9 decembrie - ROMEXPO, Pavilion B2

Ridichea uriașă

9 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Românește

9 decembrie - Foaier

Ridichea uriașă

9 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Și din 10 n-a mai rămas niciunul de Agatha Christie

9 decembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

BOEING BOEING

9 decembrie - Teatrul Elisabeta

SPĂRGĂTORUL DE NUCI

9 decembrie - Sala Mare

FAMILIA JELEZNOV

9 decembrie - Sala Teatrul Mic

O noapte furtunoasa

10 decembrie - Teatrul Principal

Adrian Naidin - ROCKOLINDE

10 decembrie - Cinema Pro

CU CE VĂ SERVESC? - Buzau

10 decembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Buzau

Micul Print

10 decembrie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Johann Strauss Ensemble - BRAŞOV - Vienna Magic

11 decembrie - Teatrul Sică Alexandrescu Brasov

Fata Morgana de Dumitru Solomon, direcția de scenă Victor Ioan Frunză

11 decembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

RENDEZ-VOUS PE LUNA

11 decembrie - Teatrul Mic - Sala Rapsodia

REGAL VIENEZ – CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN - PLOIESTI

11 decembrie - CASA DE CULTURĂ A SINDICATELOR Ploiesti

Magazinul de papusi

12 decembrie - Sala Mare

...Escu

12 decembrie - Sala Teatrul Mic

Johann Strauss Ensemble - CLUJ - Vienna Magic

12 decembrie - Opera Natională Cluj

Scrisori de pe front

12 decembrie - Teatrul Mic - Sala Studio

Otello

13 decembrie - Sala Mare

KARAMAZOVII

13 decembrie - Sala Teatrul Mic

Johann Strauss Ensemble - BISTRIȚA - Vienna Magic

13 decembrie - Palatul Culturii Bistrita

Eu dau banu', eu dau ora exacta!

13 decembrie - Teatrul Principal

PESCARUSUL

13 decembrie - Teatrul mic - Sala Studio

dublu concert - Sanem Kalfa / George Dumitriu ---„Dance”

13 decembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

KARAMAZOVII

14 decembrie - Sala Teatrul Mic

Cezar Ouatu - Craciunul Regal editia a V-a

14 decembrie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

MAGNOLII DE OTEL

14 decembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

ALBA CA ZAPADA

15 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Nabucco

15 decembrie - Sala Mare

FAMILIA JELEZNOV

15 decembrie - Sala Teatrul Mic

Ursul păcălit de vulpe

16 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Românește

16 decembrie - Foaier

Rățușca cea urâtă

16 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Ursul păcălit de vulpe

16 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

INTRIGA

16 decembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Infractorii

16 decembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

Capcana pentru un barbat casatorit

16 decembrie - Teatrul Elisabeta

SPĂRGĂTORUL DE NUCI

16 decembrie - Sala Mare

ȚINUTUL DIN MIEZUL VERII

16 decembrie - Sala Teatrul Mic

Johann Strauss Ensemble - RÂMNICU VÂLCEA - Vienna Magic

16 decembrie - Filarmonica Ion Dumitrescu Râmnicu Vâlcea

REGAL VIENEZ – CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN - ALBA IULIA

16 decembrie - Casa de cultura a Sindicatelor Alba Iulia

Stefan Hrusca - Concert extraordinar de colinde IASI

16 decembrie - Casa de Cultura a Studentilor - Iasi

Copilul lui Noe - Brasov

17 decembrie - Teatrul Sică Alexandrescu Brasov

Fratii Karamazov

17 decembrie - Teatrul Elisabeta

REGAL VIENEZ – CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN - CLUJ NAPOCA

17 decembrie - Opera Nationala Romana din Cluj-Napoca

Despre tandrețe

17 decembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

MAGNOLII DE OTEL

18 decembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Vali Boghean Band - Concert de Crăciun

19 decembrie - Cinema Pro

Despre tandrețe

20 decembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sală Ion Băieșu

Ambasada iubirii

20 decembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

Stefan Hrusca - Concert extraordinar de colinde CLUJ NAPOCA

20 decembrie - Casa de Cultura a Studentilor Cluj Napoca

Rigoletto

21 decembrie - Sala Mare

Craciun Vienez - Ploiesti

21 decembrie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

Ambasada iubirii

21 decembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

Cei trei purcelusi

22 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Craciun Vienez

22 decembrie - Sala Palatului

Copilul lui Noe - Iasi

22 decembrie - Teatrul National "Vasile Alecsandri"

Concert de Crăciun

23 decembrie - Sala Mare

SPARGATORUL DE NUCI - Sala Palatului Bucuresti

23 decembrie - Sala Palatului

Fa-mi loc! - Bucuresti

23 decembrie - Palatul National al Copiilor

REGAL VIENEZ – CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN - FOCSANI

25 decembrie - Teatrul Municipal Mr. Gh. Pastia

MICA SIRENA

27 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Concert de Crăciun

27 decembrie - Sala Mare

Horatiu Malaele - Editie speciala

27 decembrie - Cinema Pro

La Traviata

28 decembrie - Sala Mare

CAPRA CU TREI IEZI

29 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

SPĂRGĂTORUL DE NUCI

29 decembrie - Sala Mare

SPĂRGĂTORUL DE NUCI

30 decembrie - Sala Mare

BOEING BOEING

10 ianuarie - Teatrul Elisabeta

Dezbraca-te, vreau sa-ti vorbesc!

11 ianuarie - Teatrul Elisabeta

Crima la cină

12 ianuarie - Restaurant Elisabeta

MASCARICIUL - Teatrul National Bucuresti

14 ianuarie - Sala Mare TNB

Concert Ad Libitum Voices

19 ianuarie - Restaurant Elisabeta

Las' că ştim noi!

20 ianuarie - Teatrul Elisabeta

Cuplu' ideal

23 ianuarie - Restaurant Elisabeta

Și din 10 n-a mai rămas niciunul de Agatha Christie

26 ianuarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Vassa Jeleznova de Maxim Gorki

26 ianuarie - Teatrul Elisabeta

Și din 10 n-a mai rămas niciunul de Agatha Christie

27 ianuarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

PRENUMELE 14.10.2016

28 ianuarie - Palatul National al Copiilor

Crima la Howard Johnsons

30 ianuarie - Restaurant Elisabeta

Russian Night cu Tania Popa

1 februarie - Restaurant Elisabeta

MAGNOLII DE OTEL

2 februarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

DAVID DUCHOVNY - IN CONCERT

4 februarie - Sala Palatului

Cainele Gradinarului

9 februarie - Restaurant Elisabeta

TEO, VIO SI COSTEL - 100% PARERI

16 februarie - Sala Palatului

Jazz On! Concert Adrian Nour

22 februarie - Restaurant Elisabeta

MAGNOLII DE OTEL - Constanta

6 martie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

SATRA - Noi Tiganii

17 martie - Sala Palatului

Și din 10 n-a mai rămas niciunul de Agatha Christie (CT)

25 martie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta