Conul Leonida faţă cu reacţiunea

Sala Mică, Bd. Nicolae Bălcescu nr. 2, sector 1, Bucuresti


Detalii eveniment

de I.L.Caragiale

regia: Silviu Purcărete

Scenografie: Dragoş Buhagiar; Asistent regie: Andrei Marinescu; Asistent Scenografie: Irina Moscu (decor)Muzică: Vasile Șirli

cu: Victor Rebengiuc, Mariana Mihuţ, Florentina Ţilea / Cătălina Sima, la pian Mihai Murariu, Mihai Măniceanu.

Durata spectacolului: 1h5’

Ascunde detalii eveniment

Calendar evenimente

Alte evenimente din aceeasi categorie

Folk de colectie la Cluj Napoca

19 noiembrie - Casa de Cultura a Studentilor Cluj Napoca

CEAPA - Teatrul Stela Popescu

19 noiembrie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Stă să plouă

19 noiembrie - Green Hours jazz-cafe

Fata Babei si Fata Mosneagului

20 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

La Traviata

20 noiembrie - Sala Mare

FILARMONICA BRASOV | RECITIAL FAGOTISSIMO

20 noiembrie - Sala Muzicii de Camera (Sala Patria)

Fantoma, dragostea mea! - Casa de Cultura a Sindicatelor Constanta - Teatrul Elisabeta

20 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

Baiatul cu sosete roz

20 noiembrie - Sala Studio Excelsior

Ladies Night

20 noiembrie - Sala Rapsodia

Sot de vanzare

20 noiembrie - Restaurant Elisabeta

Cocoselul neascultator

21 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Fata Babei si Fata Mosneagului

21 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Don Giovanni

21 noiembrie - Sala Mare ONB

DEȘTEPTAREA PRIMĂVERII

21 noiembrie - Sala Teatrul Mic

COMEDY NIGHT by iELE - once in a lifetime improv show

21 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

FILARMONICA BRASOV | CONCERT SIMFONIC "Seara Mozart"

21 noiembrie - Sala Patria - BRASOV

Ghici cine te suna?!

21 noiembrie - Teatrul Elisabeta

TOC TOC

21 noiembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Vrajitorul din Oz

22 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Copacul cu jucarii

22 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Samson și Dalila

22 noiembrie - Sala Mare

DEȘTEPTAREA PRIMĂVERII

22 noiembrie - Sala Teatrul Mic

Turandot

22 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Inca nu, dar o sa fie...

22 noiembrie - Teatrul Elisabeta

Femeia, eterna poveste - Teatrul Stela Popescu

22 noiembrie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Zoltan Butuc- Popas in toamna

22 noiembrie - Casa Caragiale

Jazz On! Concert Adrian Nour

22 noiembrie - Restaurant Elisabeta

Scufița roșie

23 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Magia copilariei

23 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

MICUL PRINȚ - Teatrul Stela Popescu

23 noiembrie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

SEFUL

23 noiembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

La Bohème (Boema)

23 noiembrie - Sala Mare

Fluturii sunt liberi

23 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Insula sclavilor

23 noiembrie - Casa Caragiale

Serata interbelica cu Silviu Biris

23 noiembrie - Restaurant Elisabeta

PRIVIGHETOAREA

24 noiembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

Copacul cu jucarii

24 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

JUCARII PIERDUTE

24 noiembrie - Sala Studio Excelsior

FRAM, URSUL POLAR

24 noiembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

Și din 10 n-a mai rămas niciunul de Agatha Christie

24 noiembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Las' că ştim noi!

24 noiembrie - Teatrul Elisabeta

SPĂRGĂTORUL DE NUCI

24 noiembrie - Sala Mare

DEȘTEPTAREA PRIMĂVERII

24 noiembrie - Sala Teatrul Mic

DESCULT IN PARC - Teatrul Stela Popescu

24 noiembrie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Familia Addams

24 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Emlék

24 noiembrie - Teatrul Mic - Sala Studio GABROVENI

Ochiul Străzii

24 noiembrie - Casa de Cultura 'Mihai Ursachi' a Municipiului Iasi

Copacul cu jucarii

25 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

CONNECTING OPERA

25 noiembrie - Sala Mare ONB

SEFUL - Galati

25 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Galati

Familia Addams

25 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

ELISA

25 noiembrie - Green Hours jazz-cafe

Rățușca cea urâtă

26 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

ANGAJAT LA DOI PATRONI

26 noiembrie - Teatrul de Comedie - Sala Radu Beligan

Familia Addams

26 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Ladies Night

26 noiembrie - Sala Rapsodia

PUNGUȚA CU DOI BANI

27 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Cavalleria Rusticana - Pagliacci

27 noiembrie - Sala Mare

Romeo si Julieta

27 noiembrie - Teatrul mic - Sala Studio

Our Ladies of Perpetual Succour

27 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Capcana pentru un barbat casatorit

27 noiembrie - Teatrul Elisabeta

Un barbat si mai multe femei

27 noiembrie - Restaurant Elisabeta

JUCARII PIERDUTE

28 noiembrie - Sala Studio Excelsior

Salvati-l pe Mos Craciun

28 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

APA VIE

28 noiembrie - Sala Teatrul Mic

O NOAPTE FURTUNOASA

28 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Luna de miere cu piper

28 noiembrie - Teatrul Elisabeta

ORAȘUL

28 noiembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

Pe ritmuri interbelice

28 noiembrie - Restaurant Elisabeta

Aventuri in tinutul florilor

29 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Salvati-l pe Mos Craciun

29 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

SPĂRGĂTORUL DE NUCI

29 noiembrie - Sala Mare

MAMA

29 noiembrie - Teatrul Mic - Sala Studio GABROVENI

MINUNATA LUME NOUĂ

29 noiembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Puricele in ureche

29 noiembrie - Teatrul Elisabeta

Nuit Minimaliste 2.0

29 noiembrie - Casa Caragiale

Iubito, iti raman dator!

29 noiembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Melodii cu chef de viata

29 noiembrie - Restaurant Elisabeta

Revolta Povestilor - Teatrul Stela Popescu

30 noiembrie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

APOLODOR | după Gellu Naum

30 noiembrie - Gradina Green Hours

PUNGUȚA CU DOI BANI

30 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

APOLODOR | reprezentatie bis | după Gellu Naum

30 noiembrie - Gradina Green Hours

MAGNOLII DE OTEL

30 noiembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

BOEING BOEING

30 noiembrie - Teatrul Elisabeta

O scrisoare pierdută

30 noiembrie - Sala Mare

ȚINUTUL DIN MIEZUL VERII

30 noiembrie - Sala Teatrul Mic

MAMA

30 noiembrie - Teatrul Mic - Sala Studio GABROVENI

Don Pasquale

30 noiembrie - Sala Rapsodia

Despre români numai de bine

30 noiembrie - Restaurant Elisabeta

Concert Ada Milea & Alex Neagu

30 noiembrie - Green Hours jazz-cafe

MAGNOLII DE OTEL

30 noiembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

CAPRA CU TREI IEZI

1 decembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

Salvati-l pe Mos Craciun

1 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Vrajitorul din Oz

1 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

FRUMOASA ȘI BESTIA

1 decembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

Dezbraca-te, vreau sa-ti vorbesc!

1 decembrie - Teatrul Elisabeta

Românește

1 decembrie - Sala Mare

NEVERMORE

1 decembrie - Sala Teatrul Mic

Regina Maria - jurnal de razboi

1 decembrie - Teatrul Mic - Sala Studio GABROVENI

Fluturii sunt liberi

1 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Ada Milea: Republica Mioritică România

1 decembrie - Green Hours jazz-cafe

La București, Monșer!

2 decembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

Magazinul de papusi

3 decembrie - Sala Mare

...Escu

3 decembrie - Teatrul de Comedie - Sala Radu Beligan

Paul Surugiu FUEGO - Ninge cu flori de lumina - Cluj-Napoca

3 decembrie - Casa de Cultura a Studentilor Cluj Napoca

CEAPA - Teatrul Stela Popescu

3 decembrie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Lacul Lebedelor

4 decembrie - Sala Mare

Familia Addams

4 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

MAGITOT SUNT EU!

5 decembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

Nunta lui Figaro

5 decembrie - Sala Mare

Familia Addams

5 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Aglaja

5 decembrie - Teatrul Mic - Sala Studio GABROVENI

RIT - Piaza Rea

5 decembrie - Quantic Club

Nevasta mea e Șuvaneză

5 decembrie - Restaurant Elisabeta

Vrajitorul din Oz

6 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

TOSCA

6 decembrie - Sala Mare

APA VIE

6 decembrie - Sala Teatrul Mic

LECTIA

6 decembrie - Teatrul Mic - Sala Studio GABROVENI

Fantoma, dragostea mea!

6 decembrie - Teatrul Elisabeta

Arlecchino și pierdutele iubiri

6 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Hotul de margaritare - Teatrul Stela Popescu

6 decembrie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Natura - Spectacol muzical Rona Hartner&Taraful Hopa

6 decembrie - Restaurant Elisabeta

CAPRA CU TREI IEZI

7 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

IN PLOAIE

7 decembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

La Traviata

7 decembrie - Sala Mare

KARAMAZOVII

7 decembrie - Sala Teatrul Mic

Departe de casă - PREMIERĂ

7 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Cerere în căsătorie, A.P. Cehov

7 decembrie - Teatrul Mic - Sala Studio GABROVENI

Interzis sub 18 ani

7 decembrie - Sala Studio Excelsior

HANSEL ȘI GRETEL

8 decembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

MICA SIRENA

8 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

JUCARII PIERDUTE

8 decembrie - Sala Studio Excelsior

CRĂCIUNUL JUCĂRIILOR. LA ȘCOALĂ

8 decembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

MAGNOLII DE OTEL

8 decembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

ȚINUTUL DIN MIEZUL VERII

8 decembrie - Sala Teatrul Mic

IN PLOAIE - Brasov

9 decembrie - Teatrul Sică Alexandrescu

Schneider si Schuster

9 decembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

PENSIUNE COMPLETĂ

10 decembrie - Teatrul de Comedie - Sala Radu Beligan

Cei trei purcelusi

11 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

SPĂRGĂTORUL DE NUCI

11 decembrie - Sala Mare

STEAUA FĂRĂ NUME

11 decembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

Incurcatura la nivel inalt

11 decembrie - Teatrul Elisabeta

ÎMPĂRATUL MUȘTELOR

11 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Aventuri in tinutul florilor

12 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Samson și Dalila

12 decembrie - Sala Mare

STEAUA FĂRĂ NUME

12 decembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

Lucrator universal

12 decembrie - Sala Rapsodia

BOEING BOEING

12 decembrie - Teatrul Elisabeta

Femeia, eterna poveste - Teatrul Stela Popescu

12 decembrie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Cont(r)acte | de Mike Bartlett

12 decembrie - Green Hours jazz-cafe

JUCARII PIERDUTE

13 decembrie - Sala Studio Excelsior

SPĂRGĂTORUL DE NUCI

13 decembrie - Sala Mare

LEGATURI PRIMEJDIOASE

13 decembrie - Teatrul Mic

STEAUA FĂRĂ NUME

13 decembrie - Teatrul Dramaturgilor Romani - Sala Iosif Naghiu

Familia Addams

13 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Cezar Ouatu - Craciunul Regal editia a VI-a - Ploiesti

13 decembrie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

PUNGUȚA CU DOI BANI

14 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

TOC TOC

14 decembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Trubadurul

14 decembrie - Sala Mare

MARTIRI

14 decembrie - Sala Teatrul Mic

Familia Addams

14 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

GEORGE BAICEA Electric Blues Band

14 decembrie - Green Hours jazz-cafe

Crima la cină

14 decembrie - Restaurant Elisabeta

MUZICANȚII DIN BREMEN

15 decembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

Fata Babei si Fata Mosneagului

15 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

PRÂSLEA CEL VOINIC ȘI MERELE DE AUR

15 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

JACK ȘI VREJUL DE FASOLE

15 decembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

INTRIGA

15 decembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Departe de casă

15 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Ghici cine te suna?!

15 decembrie - Teatrul Elisabeta

Carmen

15 decembrie - Sala Mare

FAMILIA JELEZNOV

15 decembrie - Sala Teatrul Mic

MAMA

15 decembrie - Teatrul Mic - Sala Studio GABROVENI

CEAPA - Teatrul Stela Popescu

15 decembrie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

INTRIGA

15 decembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Stefan Hrusca - Concert Extraordinar de Colinde Romanesti - Cluj-Napoca

16 decembrie - Casa de Cultura a Studentilor Cluj Napoca

ANGAJAT LA DOI PATRONI

17 decembrie - Teatrul de Comedie - Sala Radu Beligan

REGAL VIENEZ – CONCERT EXTRAORDINAR DE CRACIUN - CLUJ NAPOCA

17 decembrie - Casa de Cultura a Studentilor Cluj Napoca

PRÂSLEA CEL VOINIC ȘI MERELE DE AUR

18 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

COMEDY NIGHT by iELE - once in a lifetime improv show

18 decembrie - T. Excelsior - Sala "Ion Lucian"

Johann Strauss Ensemble - Vienna Crystal Christmas

18 decembrie - Opera Nationala Bucuresti

SPĂRGĂTORUL DE NUCI

19 decembrie - Sala Mare

FAMILIA FĂRĂ ZAHĂR

19 decembrie - Centrul de Teatru Educațional Replika

CRACIUNUL COPIILOR

20 decembrie - Foaier

Romeo si Julieta

20 decembrie - Teatrul mic - Sala Studio

Luna de miere cu piper

20 decembrie - Teatrul Elisabeta

Salvati-l pe Mos Craciun

21 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

DEMNITATE

21 decembrie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

La Bohème (Boema)

21 decembrie - Sala Mare

DEȘTEPTAREA PRIMĂVERII

21 decembrie - Sala Teatrul Mic

Rățușca cea urâtă

22 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

CRĂCIUNUL JUCĂRIILOR. LA ȘCOALĂ

22 decembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

CRACIUNUL COPIILOR

22 decembrie - Foaier

DEȘTEPTAREA PRIMĂVERII

22 decembrie - Sala Teatrul Mic

La Traviata

27 decembrie - Sala Mare

Copacul cu jucarii

28 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Don Giovanni

28 decembrie - Sala Mare ONB

OMUL DE ZAPADA CARE VOIA SA INTALNEASCA SOARELE

29 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

SPĂRGĂTORUL DE NUCI

29 decembrie - Sala Mare

La Bohème (Boema)

5 ianuarie - Sala Mare

MADAMA BUTTERFLY

8 ianuarie - Sala Mare

SPĂRGĂTORUL DE NUCI

9 ianuarie - Sala Mare

Nabucco

10 ianuarie - Sala Mare

Faust

11 ianuarie - Sala Mare

Don Giovanni

12 ianuarie - Sala Mare ONB

SPĂRGĂTORUL DE NUCI

15 ianuarie - Sala Mare

Nunta lui Figaro

16 ianuarie - Sala Mare

Cuplu' ideal

16 ianuarie - Restaurant Elisabeta

Trubadurul

17 ianuarie - Sala Mare

Serata interbelica cu Silviu Biris

17 ianuarie - Restaurant Elisabeta

Opera la matineu. Cafea si muzica

18 ianuarie - Foaier

Cavalleria Rusticana - Pagliacci

19 ianuarie - Sala Mare

Romeo şi Julieta

22 ianuarie - Sala Mare ONB

Romantiosii

22 ianuarie - Restaurant Elisabeta

Cainele Gradinarului

23 ianuarie - Restaurant Elisabeta

La Traviata

24 ianuarie - Sala Mare

MICUL PRINȚ - Teatrul Stela Popescu

25 ianuarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Și din 10 n-a mai rămas niciunul de Agatha Christie

25 ianuarie - Teatrul Avangardia (Sala Cinema Pro)

Las' că ştim noi!

25 ianuarie - Teatrul Elisabeta

Aida

25 ianuarie - Sala Mare

CEAPA - Teatrul Stela Popescu

25 ianuarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Flautul fermecat

26 ianuarie - Foaier

Corsarul

26 ianuarie - Sala Mare ONB

Femeia, eterna poveste - Teatrul Stela Popescu

26 ianuarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Samson și Dalila

29 ianuarie - Sala Mare

Vecina de deasupra

29 ianuarie - Restaurant Elisabeta

TOSCA

30 ianuarie - Sala Mare

Hotul de margaritare - Teatrul Stela Popescu

31 ianuarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Viata e frumoasa

31 ianuarie - Restaurant Elisabeta

Lampio - Premiera Teatrul Stela Popescu

1 februarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Lacul Lebedelor

1 februarie - Sala Mare

MADAMA BUTTERFLY

2 februarie - Sala Mare

Revolta Povestilor - Teatrul Stela Popescu

8 februarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

O casnicie linistita

9 februarie - Teatrul Elisabeta

Turandot - Premieră

13 februarie - Sala Mare ONB

Turandot - Premieră

14 februarie - Sala Mare ONB

Femeia, eterna poveste - Teatrul Stela Popescu

14 februarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

MICUL PRINȚ - Teatrul Stela Popescu

15 februarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Corsarul

15 februarie - Sala Mare ONB

Te cunosc din mahala

15 februarie - Restaurant Elisabeta

Turandot - Premieră

16 februarie - Sala Mare ONB

La Traviata

20 februarie - Sala Mare

SPĂRGĂTORUL DE NUCI

21 februarie - Sala Mare

Hotul de margaritare - Teatrul Stela Popescu

21 februarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Lampio - Premiera Teatrul Stela Popescu

22 februarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Otello

22 februarie - Sala Mare

Carmen

23 februarie - Sala Mare

CEAPA - Teatrul Stela Popescu

23 februarie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Romeo şi Julieta

26 februarie - Sala Mare ONB

Nunta lui Figaro

27 februarie - Sala Mare

EVGHENI ONEGHIN

28 februarie - Sala Mare ONB

Russian Night cu Tania Popa

28 februarie - Restaurant Elisabeta

Don Carlo

29 februarie - Sala Mare

Frumoasa din pădurea adormită

1 martie - Sala Mare

Turandot

4 martie - Sala Mare

Cavalleria Rusticana - Pagliacci

5 martie - Sala Mare

MICUL PRINȚ - Teatrul Stela Popescu

7 martie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Motanul Incaltat

8 martie - Sala Mare ONB

L'Elisir d'Amore

8 martie - Sala Mare ONB

Femeia, eterna poveste - Teatrul Stela Popescu

8 martie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Rigoletto

13 martie - Sala Mare ONB

CEAPA - Teatrul Stela Popescu

13 martie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Revolta Povestilor - Teatrul Stela Popescu

14 martie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Rigoletto

14 martie - Sala Mare ONB

Hotul de margaritare - Teatrul Stela Popescu

15 martie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

IN PLOAIE - Constanta

16 martie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

SEFUL - Constanta

17 martie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

Corsarul

18 martie - Sala Mare ONB

Carmen

19 martie - Sala Mare

Trubadurul

20 martie - Sala Mare

Lampio - Premiera Teatrul Stela Popescu

21 martie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Nunta lui Figaro

21 martie - Sala Mare

Lacul Lebedelor

22 martie - Sala Mare

CEAPA - Teatrul Stela Popescu

22 martie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Bal mascat

25 martie - Sala Mare ONB

Nabucco

26 martie - Sala Mare

MICUL PRINȚ - Teatrul Stela Popescu

28 martie - Palatul National al Copiilor, Sala Mica

Samson și Dalila

28 martie - Sala Mare

TOSCA

29 martie - Sala Mare

Michael Buble

31 decembrie - Sala Palatului