Magia copilariei

TEATRU COPII

T. Excelsior - Sala Mare, Str. Academiei nr.28 sector 1, Bucuresti, Bucuresti


Detalii eveniment

MAGIA COPILĂRIEI

un spectacol de Stelian Milu

Cu: Stelian Milu, Ștefania Dumitru, Mihaela Coveşeanu, Silvana Ionescu, Cosmina Dobrotă, magicianul Antonio

Marele Vrăjitor al celui mai fascinant ţinut din lume, cel al copilăriei, are un Spiriduş care îi îndeplineşte toate dorinţele. Cele trei Vrăjitoare din Răsărit pun la cale un complot împotriva acestuia şi îi vor aduce la palat un Ucenic cu totul aparte, pentru a-l înlocui pe Spiriduş. Noul venit va bulversa întreg universul magic și, pentru întâia oară, cele mai neobişnuite scamatorii şi fantezii vor deveni realitate. Complotul celor trei zgripțuroaice de a-i mai lua din puteri Marelui Vrăjitor eşuează.

Durata spectacolului: 1h | 5+

Preț: 10 lei pentru grup organizat (preţul nu include transportul)

Individual

16 lei copii

24 lei adulţi

Ascunde detalii eveniment

Calendar evenimente

Alte evenimente din aceeasi categorie

TEATRU COPII

Departe de casa

20 decembrie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Cei trei purcelusi

22 decembrie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Cei trei purcelusi

22 decembrie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

ALBA CA ZAPADA

27 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

CRAIASA ZAPEZII

28 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

MICA SIRENA

3 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

OMUL DE ZAPADA CARE VOIA SA INTALNEASCA SOARELE

4 ianuarie - Teatrul Țăndărică - Sala Lahovari

CAPRA CU TREI IEZI

6 ianuarie - Teatrul Țăndărică - Sala Lahovari

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

7 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

PUNGUȚA CU DOI BANI

7 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

7 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

13 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

13 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

RIDICHEA URIAȘĂ

14 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

RIDICHEA URIAȘĂ

14 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Isprăvile Motanului Încălţat

14 ianuarie - Clubul Țăranului

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

20 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

CRAIASA ZAPEZII

20 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

20 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

LAMPA LUI ALLADIN

21 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

LAMPA LUI ALLADIN

21 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Sânziana şi Pepelea

21 ianuarie - Clubul Țăranului

RIDICHEA URIAȘĂ

27 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

MOTANUL INCALTAT

27 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

RIDICHEA URIAȘĂ

27 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

TIGRISORUL PETRE

28 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Petrecere cu peripetii

28 ianuarie - Teatrul Elisabeta

TIGRISORUL PETRE

28 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Frumoasa din Pădurea Adormită

28 ianuarie - Clubul Țăranului

Danilă Prepeleac

11 februarie - Teatrul Elisabeta