HARAP ALB

TEATRU COPII

Teatrul Luceafarul - Sala Mare, str. Grigore Ureche nr. 5, Iasi, Iasi


Detalii eveniment

HARAP-ALB

Dramatizare Călin Ceobotari

Regia: Ion Ciubotaru

Scenografia: Mihai Pastramagiu

Muzica: Radu Ștefan

Coregrafia: Adi Ștefan

Distribuția: Emanuel Florentin, Gigi Șfaițer, Gabriel Lazăr, Cristian Gheorghiu, Doina Iarcuczewicz, Toma Hogea, Ioana Iordache, Viorel Vârlan, Gabriela Andrei, Iulia, Deloiu Trif, Ionela Arvinte, Aurelian Diaconu, Paul Sobolevschi, Cătălin Cucu, Beatrice Volbea, Liliana Mavriș Vârlan

 

Preț bilet: 10 LEI

Detalii pe  www.luceafarul-theatre.ro 

Ascunde detalii eveniment

Calendar evenimente

Alte evenimente din aceeasi categorie

TEATRU COPII

Departe de casa

20 decembrie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Cei trei purcelusi

22 decembrie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Cei trei purcelusi

22 decembrie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

ALBA CA ZAPADA

27 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

CRAIASA ZAPEZII

28 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

MICA SIRENA

3 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

OMUL DE ZAPADA CARE VOIA SA INTALNEASCA SOARELE

4 ianuarie - Teatrul Țăndărică - Sala Lahovari

CAPRA CU TREI IEZI

6 ianuarie - Teatrul Țăndărică - Sala Lahovari

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

7 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

PUNGUȚA CU DOI BANI

7 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

7 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

13 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

13 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

RIDICHEA URIAȘĂ

14 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

RIDICHEA URIAȘĂ

14 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Isprăvile Motanului Încălţat

14 ianuarie - Clubul Țăranului

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

20 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

CRAIASA ZAPEZII

20 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

20 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

LAMPA LUI ALLADIN

21 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

LAMPA LUI ALLADIN

21 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Sânziana şi Pepelea

21 ianuarie - Clubul Țăranului

RIDICHEA URIAȘĂ

27 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

MOTANUL INCALTAT

27 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

RIDICHEA URIAȘĂ

27 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

TIGRISORUL PETRE

28 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Petrecere cu peripetii

28 ianuarie - Teatrul Elisabeta

TIGRISORUL PETRE

28 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Frumoasa din Pădurea Adormită

28 ianuarie - Clubul Țăranului

Danilă Prepeleac

11 februarie - Teatrul Elisabeta