Calendar evenimente

Alte evenimente din aceeasi categorie

PRIVIGHETOAREA

22 octombrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

LAMPA LUI ALLADIN

22 octombrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Povestea lui Făt Frumos

22 octombrie - Happy Center din Liberty Center

PRIVIGHETOAREA

22 octombrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

Micul Prinț

22 octombrie - CineGlobe din Auchan Titan

La Traviata

22 octombrie - Sala Mare

Vassa Jeleznova de Maxim Gorki

22 octombrie - Teatrul Elisabeta

KARAMAZOVII

22 octombrie - Sala Teatrul Mic

iHAMLET

23 octombrie - T. Excelsior - Sala Mare

OTHELLO - Focsani

23 octombrie - Teatrul Municipal Mr. Gh. Pastia

Nimeni nu-i perfect

23 octombrie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

UN BARBAT PENTRU SARA - Iasi

23 octombrie - Teatrul National IASI

PACALA

24 octombrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Thomas Sawyer

24 octombrie - T. Excelsior - Sala Mare

ALL INCLUSIVE - BUZAU

24 octombrie - Sala Consiliului Judetean Buzau

Thomas Sawyer

24 octombrie - T. Excelsior - Sala Mare

OTHELLO - Tulcea

24 octombrie - Teatrul Jean Bart Tulcea

Magia copilariei

25 octombrie - T. Excelsior - Sala Mare

PACALA

25 octombrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

OBSESII

25 octombrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Baiadera - premieră de balet clasic

25 octombrie - Teatrul Național Radu Stanca

PRENUMELE

25 octombrie - Cinema Pro

Cainele Gradinarului

25 octombrie - Restaurant Elisabeta

Cei trei purcelusi

26 octombrie - T. Excelsior - Sala Mare

Cei trei purcelusi

26 octombrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

PENSIUNE COMPLETĂ

26 octombrie - Teatrul de Comedie - Sala Radu Beligan

Concert Grigore Lese la Sala Dalles

26 octombrie - Sala Dalles

Baiadera - premieră de balet clasic

26 octombrie - Teatrul Național Radu Stanca

Hipnoshow Spectacol de hipnoza cu Andrei Voicu

26 octombrie - Restaurant Elisabeta

Iulia, o scanteie ...

26 octombrie - Teatrul Elisabeta

Taramul povestilor

27 octombrie - T. Excelsior - Sala Mare

MICA SIRENA

27 octombrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

#EmojiPlay

27 octombrie - T. Excelsior - Sala Mare

Aida

27 octombrie - Sala Mare

Schneider si Schuster

27 octombrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Inca nu, dar o sa fie...

27 octombrie - Teatrul Elisabeta

Inspiratie sonora – Concert Ozana Barabancea

27 octombrie - Restaurant Elisabeta

Cei trei purcelusi

28 octombrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Şoricelul Chiţ Chiţ

28 octombrie - Clubul Țăranului

Las' că ştim noi!

28 octombrie - Teatrul Elisabeta

ȚINUTUL DIN MIEZUL VERII

28 octombrie - Sala Teatrul Mic

Fluturii sunt liberi

28 octombrie - T. Excelsior - Sala Mare

Balul cimitirului

28 octombrie - Teatrul Dramaturgilor Romani

TOC TOC

28 octombrie - Cinema Pro

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

29 octombrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

29 octombrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Degetica

29 octombrie - T. Excelsior - Sala Mare

CRAIASA ZAPEZII

29 octombrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Castelul vrăjitoarei

29 octombrie - Movieplex din Plaza Romania

E ora de papusi!

29 octombrie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

FRAM, URSUL POLAR

29 octombrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

29 octombrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Încurcătură la nivel înalt

29 octombrie - Teatrul Elisabeta

Un minut de dans sau Uf - TragiComedy

29 octombrie - Sala Mare

TREI GEMENI VENEȚIENI

29 octombrie - Teatrul de Comedie - Sala Radu Beligan

Eu dau banu', eu dau ora exacta!

29 octombrie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

Balul cimitirului

29 octombrie - Teatrul Dramaturgilor Romani

Interzis sub 18 ani

29 octombrie - Sala Studio Excelsior

MAITREYI - IASI

30 octombrie - Teatrul National Vasile Alecsandri - Iasi (nou)

OTHELLO - Buzau

30 octombrie - Sala Consiliului Judetean Buzau

PRENUMELE - Timisoara

30 octombrie - OPERA NATIONALA ROMANA TIMISOARA

Marile Întâlniri - Raed Arafat

30 octombrie - T. Excelsior - Sala Mare

PODU - Bucuresti

30 octombrie - Sala Mare

MAITREYI - IASI

30 octombrie - Teatrul National Vasile Alecsandri Iasi

TIGRISORUL PETRE

31 octombrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

The History Boys

31 octombrie - T. Excelsior - Sala Mare

OTHELLO - Constanta

31 octombrie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

Mă mut sau nu mă mut? - Teatrul Principal

31 octombrie - Sala Dalles

VANIA SI MASA SI SONIA SI SPIKE

31 octombrie - Teatrul Odeon

CAFENEAUA – IASI

31 octombrie - Teatrul National IASI

MAITREYI - Bucuresti

31 octombrie - Palatul National al Copiilor

SCUFITA ROSIE

1 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Casa pisicii

1 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

#EmojiPlay

1 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

RENDEZ-VOUS PE LUNA

1 noiembrie - Teatrul Odeon

BARAJUL

1 noiembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

JACK SI VREJUL DE FASOLE

2 noiembrie - Teatrul Țăndărică - Sala Lahovari

Bambi

2 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

Lucia di Lammermoor

2 noiembrie - Sala Mare

Fluturii sunt liberi

2 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

DEMNITATE

2 noiembrie - Cinema Pro

HOLOGRAF - Timisoara

2 noiembrie - Filarmonica Banatul Timisoara

Te cunosc din mahala

2 noiembrie - Restaurant Elisabeta

Cei trei purcelusi

3 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

OBSESII

3 noiembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

BOEING BOEING

3 noiembrie - Teatrul Elisabeta

TE OBLIGó: AMUSEă-te!

3 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

Jazz On! Concert Adrian Nour

3 noiembrie - Restaurant Elisabeta

RIDICHEA URIAȘĂ

4 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Alice in Wonderland

4 noiembrie - Teatrul Elisabeta

SCUFITA ROSIE

4 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

RIDICHEA URIAȘĂ

4 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Opera în Recital

4 noiembrie - Foaier

Te iubesc dar nu pe tine - Tulcea

4 noiembrie - Teatrul Jean Bart Tulcea

Anul Disparut 2007 (avanpremiera)

4 noiembrie - Sala Teatrul Mic

CHAT CHAT CHAT

4 noiembrie - Cinema Pro

MUZICANȚII DIN BREMEN

5 noiembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

OMUL DE ZAPADA CARE VOIA SA INTALNEASCA SOARELE

5 noiembrie - Teatrul Țăndărică - Sala Lahovari

Magia copilariei

5 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

CAND VISAM

5 noiembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

Motanul încălțat

5 noiembrie - CineGlobe din Auchan Titan

Dezbraca-te, vreau sa-ti vorbesc!

5 noiembrie - Teatrul Elisabeta

Bal mascat

5 noiembrie - Sala Mare

GAITELE - CONSTANTA

5 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

FA-MI LOC! - Ploiesti

5 noiembrie - CASA DE CULTURĂ A SINDICATELOR Ploiesti

Anul Disparut 2007 (avanpremiera)

5 noiembrie - Sala Teatrul Mic

Cocoselul neascultator

6 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

UN BARBAT PENTRU SARA - Pitesti

6 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Pitesti

Casa pisicii

7 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

ALL INCLUSIVE - GALATI

7 noiembrie - Casa de Cultură a Sindicatelor Galati

Anul Disparut 2007 (premiera)

7 noiembrie - Sala Teatrul Mic

Un barbat pentru SARA

7 noiembrie - Palatul National al Copiilor

Insemnarile unui nebun

8 noiembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Fratii Karamazov

8 noiembrie - Teatrul Elisabeta

Insemnarile unui nebun

8 noiembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

SHALOSH (Israel)

8 noiembrie - Green Hours jazz-cafe

AL DI MEOLA

8 noiembrie - Teatrul Național Iași

Fluturii sunt liberi

9 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

Dumitrio – Proverbe // Concert Jazz

9 noiembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

HOLOGRAF - Pitesti

10 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Pitesti

ALL INCLUSIVE - PIATRA NEAMT

10 noiembrie - Cinema Dacia - Piatra Neamt

JUMATATEA MEA BARBATUL

10 noiembrie - Centrul European Cultural și de Tineret pentru U.N.E.S.C.O Nicolae Balcescu

Horaţiu Mălăele - Ediţie specială

10 noiembrie - Cinema Pro

Interzis sub 18 ani

10 noiembrie - Sala Studio Excelsior

New Vegas Show

10 noiembrie - Restaurant Elisabeta

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

11 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

CAPRA CU TREI IEZI

11 noiembrie - Teatrul Țăndărică - Sala Lahovari

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

11 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Sânziana şi Pepelea

11 noiembrie - Clubul Țăranului

Sacre du printemps

11 noiembrie - Sala Mare

ȚINUTUL DIN MIEZUL VERII

11 noiembrie - Sala Teatrul Mic

Te iubesc dar nu pe tine - Targoviste

11 noiembrie - Teatrul Tony Bulandra - Târgoviște

SUNT EU, ANNABEL

11 noiembrie - Centrul European Cultural și de Tineret pentru U.N.E.S.C.O Nicolae Balcescu

TOC TOC - Constanta

11 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

ALBINUȚA

12 noiembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

Cenușăreasa

12 noiembrie - Movieplex din Plaza Romania

MOTANUL INCALTAT

12 noiembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

CA SAREA-N BUCATE

12 noiembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

L'Elisir d'Amore

12 noiembrie - Sala Mare

Te iubesc dar nu pe tine - Ploiesti

12 noiembrie - CASA DE CULTURĂ A SINDICATELOR Ploiesti

Anul Disparut 2007

12 noiembrie - Sala Teatrul Mic

MAITREYI - Timisoara ora 17.30

13 noiembrie - Opera Nationala - Timisoara

Festivalul SoNoRo

13 noiembrie - Sala Patria - BRASOV

Te iubesc dar nu pe tine - Brasov

13 noiembrie - Centrul Cultural Reduta Brasov

URMA PASILOR TAI...

13 noiembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

CAFENEAUA

13 noiembrie - Sala Mare TNB

MAITREYI - TIMISOARA

13 noiembrie - Opera Nationala - Timisoara

Cea mai frumoasa floare

14 noiembrie - Teatrul Excelsior - Sala Studio

DINEU CU PROSTI - Ploiesti

14 noiembrie - CASA DE CULTURĂ A SINDICATELOR Ploiesti

MAITREYI - ORADEA

14 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea

VANIA SI MASA SI SONIA SI SPIKE

14 noiembrie - Teatrul Odeon

Un barbat pentru SARA - Slobozia

14 noiembrie - Casa Municipala de Cultura (Galax) - Slobozia

DEMNITATE

14 noiembrie - Cinema Pro

LACUL LEBEDELOR - ORADEA

15 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor din Oradea

RENDEZ-VOUS PE LUNA

15 noiembrie - Teatrul Odeon

NIMENI NU-I PERFECT

15 noiembrie - Centrul European Cultural și de Tineret pentru U.N.E.S.C.O Nicolae Balcescu

Nabucco

16 noiembrie - Sala Mare

Anul Disparut 2007

16 noiembrie - Sala Teatrul Mic

GARGANTUA - AVANPREMIERĂ

16 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

LACUL LEBEDELOR - SATU MARE

16 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Satu Mare

Crima la Howard Johnsons

16 noiembrie - Restaurant Elisabeta

FROZEN - Regatul Inghetat (Piatra Neamt)

17 noiembrie - Sala Polivalenta Piatra Neamt

Opera în Recital

17 noiembrie - Foaier

ȚINUTUL DIN MIEZUL VERII

17 noiembrie - Sala Teatrul Mic

Horaţiu Mălăele - Ediţie specială (CLUJ)

17 noiembrie - Cinema Florin Piersic Cluj-Napoca

GARGANTUA - PREMIERĂ

17 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

LACUL LEBEDELOR - TIMISOARA

17 noiembrie - OPERA NATIONALA ROMANA TIMISOARA

Michelle - One woman show

17 noiembrie - Restaurant Elisabeta

Danilă Prepeleac

18 noiembrie - Teatrul Elisabeta

Degetica

18 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

Ansamblul The Red Army Choir (Corul Alexandrov) - The Great Revival

18 noiembrie - Opera Națională Română Iași

Horaţiu Mălăele - Ediţie specială (BISTRIŢA)

18 noiembrie - Palatul Culturii Bistrita

O casnicie linistita

18 noiembrie - Teatrul Elisabeta

FROZEN - Regatul inghetat (SUCEAVA)

18 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Suceava

La Bohème (Boema)

18 noiembrie - Sala Mare

#EmojiPlay

18 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

LACUL LEBEDELOR - CLUJ

18 noiembrie - Casa de Cultura a Studentilor - Cluj

Te iubesc dar nu pe tine - Constanta

18 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

CAPRA CU TREI IEZI

19 noiembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

Taramul povestilor

19 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

DʼALE LUI PĂCALĂ

19 noiembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

FROZEN - Regatul inghetat (IASI)

19 noiembrie - Casa de Cultura a Studentilor - Iasi

Dumbo cel isteț

19 noiembrie - CineGlobe din Auchan Titan

Ansamblul The Red Army Choir (Corul Alexandrov) - The Great Revival

19 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

LACUL LEBEDELOR - PLOIESTI

19 noiembrie - CASA DE CULTURĂ A SINDICATELOR Ploiesti

Te iubesc dar nu pe tine - Buzau

19 noiembrie - Sala Consiliului Judetean Buzau

Departe de casa

20 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

PRENUMELE - CRAIOVA

20 noiembrie - Teatrul National CRAIOVA

UN BARBAT PENTRU SARA - Suceava

20 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Suceava

Inca nu, dar o sa fie... - Casa de cultura a Sindicatelor PLOIESTI

20 noiembrie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

Lacul Lebedelor - Bucuresti

20 noiembrie - Sala Mare

ALL INCLUSIVE - CLUJ

20 noiembrie - Casa de Cultura a Studentilor - Cluj

REVIZORUL - IASI

20 noiembrie - Teatrul National Vasile Alecsandri - Iasi (nou)

UN BARBAT PENTRU SARA - Bacau

21 noiembrie - Teatrul Municipal Bacovia Bacau

LACUL LEBEDELOR - PITESTI

21 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Pitesti

REVIZORUL - Brasov

21 noiembrie - Teatrul Sică Alexandrescu Brasov

PENSIUNE COMPLETĂ

21 noiembrie - Teatrul de Comedie - Sala Radu Beligan

O căsnicie liniștita - Casa de Cultura a SIndicatelor din Ploiesti

21 noiembrie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

TimeAholics

21 noiembrie - Sala Studio Excelsior

ENGELBERT HUMPERDINCK

21 noiembrie - Sala Palatului

ALL INCLUSIVE - ORADEA

21 noiembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea

Vrajitorul din Oz

22 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

MADAMA BUTTERFLY

22 noiembrie - Sala Mare

Idiotul

22 noiembrie - Teatrul Elisabeta

TREI GEMENI VENEȚIENI

22 noiembrie - Teatrul de Comedie - Sala Radu Beligan

FAMILIA FĂRĂ ZAHĂR

22 noiembrie - Sala Teatrul Mic

MICUL PRINT

22 noiembrie - Clubul Taranului

Gala Dansului Contemporan

23 noiembrie - Casa de Cultura Sindicatelor Ploiesti

APA VIE

23 noiembrie - Sala Teatrul Mic

Degetica

24 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

Opera în Recital

24 noiembrie - Foaier

KARAMAZOVII

24 noiembrie - Sala Teatrul Mic

Crima la cină

24 noiembrie - Restaurant Elisabeta

Horaţiu Mălăele - Ediţie specială (PITEŞTI)

25 noiembrie - Casa de Cultură a Sindicatelor Pitești

Las' că ştim noi!

25 noiembrie - Teatrul Elisabeta

Romeo şi Julieta

25 noiembrie - Sala Mare

ȚINUTUL DIN MIEZUL VERII

25 noiembrie - Sala Teatrul Mic

DE ZIUA LUI PINOCCHIO

26 noiembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mică

Cei trei purceluşi

26 noiembrie - Movieplex din Plaza Romania

Departe de casa

26 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

L-AM VISAT PE MOȘ CRĂCIUN - PREMIERĂ

26 noiembrie - Teatrul Luceafarul - Sala Mare

Tom Degeţel

26 noiembrie - Clubul Țăranului

Horaţiu Mălăele - Ediţie specială (TÂRGU JIU)

26 noiembrie - Cinema Sergiu Nicolaescu Târgu Jiu

Nunta lui Figaro

26 noiembrie - Sala Mare

APA VIE

26 noiembrie - Sala Teatrul Mic

Interpretul

26 noiembrie - CineGlobe din Auchan Titan

Zana Zorilor

27 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

Caramitru-Mălăele, câte-n lună şi în stele - Buzau

27 noiembrie - Sala Consiliului Judetean Buzau

SĂ SE RIDICE ȚARA!

28 noiembrie - Sala Palatului

UN BARBAT PENTRU SARA - Galati

28 noiembrie - Casa de Cultură a Sindicatelor Galati

PROFESIUNEA DOAMNEI WARREN

28 noiembrie - Teatrul Evreiesc De Stat

PODU - Ploiesti

28 noiembrie - CASA DE CULTURĂ A SINDICATELOR Ploiesti

Our Ladies of Perpetual Succour - Lee Hall

28 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

SPARGATORUL DE NUCI - Timisoara

28 noiembrie - OPERA NATIONALA ROMANA TIMISOARA

ALL INCLUSIVE - IASI

28 noiembrie - Teatrul National Vasile Alecsandri - Iasi (nou)

Un barbat pentru SARA - TULCEA

29 noiembrie - Teatrul Jean Bart Tulcea

ANUL DISPARUT-1989

29 noiembrie - Sala Teatrul Mic

Our Ladies of Perpetual Succour - Lee Hall

29 noiembrie - T. Excelsior - Sala Mare

LACUL LEBEDELOR - CRAIOVA

29 noiembrie - Teatrul National CRAIOVA

Tosca - Operă în concert

30 noiembrie - Sala Mare

SPARGATORUL DE NUCI - Galati

30 noiembrie - Casa de Cultură a Sindicatelor Galati

O scrisoare pierdută

1 decembrie - Sala Mare

SPARGATORUL DE NUCI - Constanta

1 decembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

Opera în Recital

2 decembrie - Foaier

Anul Disparut 2007

2 decembrie - Sala Teatrul Mic

SPARGATORUL DE NUCI - Iasi

2 decembrie - Casa de Cultura a Studentilor - IASI

Cenușăreasa

3 decembrie - CineGlobe din Auchan Titan

Milionul, nepoatele și milionara

3 decembrie - Teatrul Elisabeta

Amorul Vrăjitor - Tricornul

3 decembrie - Sala Mare

SPARGATORUL DE NUCI

3 decembrie - Sala Palatului

ALL INCLUSIVE - CRAIOVA

4 decembrie - Teatrul National CRAIOVA

CAFENEAUA - CRAIOVA

5 decembrie - Teatrul National CRAIOVA

ALL INCLUSIVE - Bucuresti

5 decembrie - Palatul National al Copiilor

BARAJUL

8 decembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

Regal Vienez - SATU MARE

8 decembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Satu Mare

Regal Vienez - ORADEA

9 decembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor din Oradea

Magic Fairytale

10 decembrie - Movieplex din Plaza Romania

La Traviata

10 decembrie - Sala Mare

Regal Vienez - CRAIOVA

10 decembrie - Teatrul National CRAIOVA

ALL INCLUSIVE - BRASOV

11 decembrie - Teatrul Sică Alexandrescu Brasov

STEFAN HRUSCA - Acasa de Craciun - TIMISOARA

11 decembrie - OPERA NATIONALA ROMANA TIMISOARA

Regal Vienez - CONSTANTA

12 decembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

DINEU CU PROSTI - Pitesti

12 decembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Pitesti

Johann Strauss Ensemble - Best of Vienna

12 decembrie - Sala Palatului

STEFAN HRUSCA - Acasa de Craciun - BOTOSANI

13 decembrie - Casa de Cultură a Sindicatelor Botosani

Lacul Lebedelor

13 decembrie - Sala Mare

Regal Vienez - GALATI

13 decembrie - Casa de Cultură a Sindicatelor Galati

STEFAN HRUSCA - Acasa de Craciun - IASI

13 decembrie - Teatrul National IASI

Magazinul de papusi

14 decembrie - Sala Mare

Regal Vienez - FOCSANI

14 decembrie - Teatrul Municipal Mr. Gh. Pastia

Johann Strauss Ensemble - CLUJ - Best of Vienna

14 decembrie - Teatrul National Cluj-Napoca

OBSESII

14 decembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

STEFAN HRUSCA - Acasa de Craciun - SUCEAVA

14 decembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Suceava

STEFAN HRUSCA - Acasa de Craciun - PIATRA NEAMT

15 decembrie - Cinema Dacia - Piatra Neamt

La Bohème (Boema)

15 decembrie - Sala Mare

Regal Vienez - PLOIESTI

15 decembrie - CASA DE CULTURĂ A SINDICATELOR Ploiesti

Johann Strauss Ensemble - ARAD - Best of Vienna

15 decembrie - Teatrul Clasic Ioan Slavici Arad

STEFAN HRUSCA - Acasa de Craciun - BACAU

15 decembrie - Teatrul Municipal Bacovia Bacau

STEFAN HRUSCA - Acasa de Craciun - ALBA IULIA

16 decembrie - Casa de cultura a Sindicatelor Alba Iulia

Regal Vienez - PITESTI

16 decembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Pitesti

STEFAN HRUSCA - Acasa de Craciun - CLUJ

16 decembrie - Cinema Florin Piersic Cluj-Napoca

Spiridușul care a salvat Crăciunul

17 decembrie - CineGlobe din Auchan Titan

Tosca - Operă în concert

17 decembrie - Sala Mare

STEFAN HRUSCA - Acasa de Craciun - BRASOV

17 decembrie - Cinema Patria

Johann Strauss Ensemble - BRAŞOV - Best of Vienna

18 decembrie - Teatrul Sică Alexandrescu Brasov

FUEGO – SCRISOARE DE DECEMBRIE - CRAIOVA

18 decembrie - Teatrul National CRAIOVA

Regal Vienez - TIMISOARA

18 decembrie - OPERA NATIONALA ROMANA TIMISOARA

FUEGO - SCRISOARE DE DECEMBRIE - ARAD

19 decembrie - CINEMA ARTA - ARAD

GRIGORE LESE – COLINDE - Constanta

19 decembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta

FUEGO – SCRISOARE DE DECEMBRIE - TIMISOARA

19 decembrie - OPERA NATIONALA ROMANA TIMISOARA

Regal Vienez - BRASOV

19 decembrie - Teatrul Sică Alexandrescu Brasov

FUEGO – SCRISOARE DE DECEMBRIE - CAREI

20 decembrie - Teatrul Municipal Carei

FUEGO – SCRISOARE DE DECEMBRIE - SATU MARE

20 decembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Satu Mare

Regal Vienez - IASI

20 decembrie - Teatrul National Vasile Alecsandri Iasi

Rigoletto

21 decembrie - Sala Mare

Regal Vienez - SUCEAVA

21 decembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Suceava

FUEGO – SCRISOARE DE DECEMBRIE - CLUJ

21 decembrie - Casa de Cultura a Studentilor Cluj Napoca

R.C & The Melody Makers // Concert jazz

21 decembrie - Sala Mare ARCUB Gabroveni

FUEGO – SCRISOARE DE DECEMBRIE - MARGHITA

22 decembrie - Casa de Cultura Marghita

Regal Vienez - CLUJ

22 decembrie - Casa de Cultura a Studentilor - Cluj

FUEGO – SCRISOARE DE DECEMBRIE - ORADEA

22 decembrie - Casa de Cultura a Sindicatelor Oradea

FUEGO - SCRISOARE DE DECEMBRIE - ALBA IULIA

23 decembrie - CASA DE CULTURĂ A STUDENȚILOR ALBA IULIA

Concert de Crăciun

23 decembrie - Sala Mare

IMPERIAL CHRISTMAS GALA 2017

23 decembrie - Sala Palatului

FUEGO – SCRISOARE DE DECEMBRIE - DEVA

23 decembrie - Teatrul de Artă Deva

FUEGO - SCRISOARE DE DECEMBRIE - TARGOVISTE

24 decembrie - Teatrul Tony Bulandra - Târgoviște

FUEGO – SCRISOARE DE DECEMBRIE - PLOIESTI

24 decembrie - CASA DE CULTURĂ A SINDICATELOR Ploiesti

LACUL LEBEDELOR - Balet pe gheata

15 ianuarie - Sala Palatului

MARIZA

17 februarie - Sala Palatului

CAZACII RUSIEI - Compania de dans din Moskova

23 martie - Opera Națională Română Iași