RĂȚUȘCA CEA URÎTĂ

TEATRU COPII

Teatrul Luceafarul - Sala Mică, str. Grigore Ureche nr. 5, Iasi, Iasi


Detalii eveniment

RĂȚUȘCA CEA URÎTĂ

Dramatizare: Elena Popescu

Adaptare: Ciprian Huțanu

Regia: Ciprian Huțanu

Scenografia: Viorica Perju

Muzica: Radu Ștefan

Distribuție: Liliana Vârlan, Beatrice Volbea, Elena Zmuncilă, Mariana Teleman, Iulia Deloiu Trif, Raluca Pintilie

 

Preț bilet: 10 LEI

Detalii pe  www.luceafarul-theatre.ro

Ascunde detalii eveniment

Calendar evenimente

Alte evenimente din aceeasi categorie

TEATRU COPII

Departe de casa

20 decembrie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Cei trei purcelusi

22 decembrie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

Cei trei purcelusi

22 decembrie - Sala Ion Lucian ( Sala Mare Excelsior )

ALBA CA ZAPADA

27 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

CRAIASA ZAPEZII

28 decembrie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

MICA SIRENA

3 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

OMUL DE ZAPADA CARE VOIA SA INTALNEASCA SOARELE

4 ianuarie - Teatrul Țăndărică - Sala Lahovari

CAPRA CU TREI IEZI

6 ianuarie - Teatrul Țăndărică - Sala Lahovari

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

7 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

PUNGUȚA CU DOI BANI

7 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

7 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

13 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

13 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

RIDICHEA URIAȘĂ

14 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

RIDICHEA URIAȘĂ

14 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

Isprăvile Motanului Încălţat

14 ianuarie - Clubul Țăranului

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

20 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

CRAIASA ZAPEZII

20 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

URSUL PĂCĂLIT DE VULPE

20 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

LAMPA LUI ALLADIN

21 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

LAMPA LUI ALLADIN

21 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Sânziana şi Pepelea

21 ianuarie - Clubul Țăranului

RIDICHEA URIAȘĂ

27 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

MOTANUL INCALTAT

27 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

RIDICHEA URIAȘĂ

27 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Anima Studio

TIGRISORUL PETRE

28 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Petrecere cu peripetii

28 ianuarie - Teatrul Elisabeta

TIGRISORUL PETRE

28 ianuarie - Teatrul de Animatie Țăndărică - Sala Lahovari

Frumoasa din Pădurea Adormită

28 ianuarie - Clubul Țăranului

Danilă Prepeleac

11 februarie - Teatrul Elisabeta